Elgondolkodás

Nagyon nem így van szerintem…(hacsak nem mind egyforma)

1 kedvelés

Bátorság emberek! Bátorság! :joy::joy::joy:

Köszi Zolika!

Holnap kipróbálom, de emlékeim szerint mindegyikben más…nem azt mondom, hogy jobb vagy rosszabb, de más

No No No GIF

:wink: azt írja …

Nekem most volt először ilyen élményem,hogy ugyan azt a Contrappunto-t szívtam párhuzamosan a Prime-ból és a Skyline-ból.Egészen jelentős volt a különbség!

2 kedvelés

Hálát adok a bárminek, hogy jelenlegi véleményem nem mérvadó a világmindenségre! Bevállalom, hogy egy “gasztronómiai földműves” vagyok.

Jèèè!!Hàt te is?!:sweat_smile::sweat_smile:

Én is csak a felszínt kapirgálom :grin:Ha meg tudnám mondani,hogy miért van az,hogy a Prime-ból a latakia dominál abszolút,a Skyline-ból meg a többi összetevő sokkal hangsúlyosabb,akkor már lennék valaki :joy:

2 kedvelés

Tegye fel a kezét, aki hasonló kategóriájú tankoknál, megtudná mondani, 1 melyik tank?, 2 milyen vatta? , 3 milyen drót, milyen tekeréssel?
És ezt úgy istenbizonyra! :wink:

A saját tankjaimról elég jó arányban megmondom…

Simán eltudom képzelni, hogy bizonyos tankok, bizonyos aromákból mást hoznak ki. De szerintem vannak közel semleges aromák, valamint rossz tankok is

Mázlista! A michelin csillagos éttermek réme! :joy::joy::joy:

Kedvencem, amikor olvasgatom a levesek leírását…és amikor beleharapsz az érett barackba, miközben a vaniliás tejszínhabos sütemény illatát érzed a sütőből, közben én: jah, valami barack(szerű). :rofl:

A mostani kreha az nálam is ezt hozta. Ananász = ry4=pompei​:rofl:
Pedig amúgy van íz amit érzek, de most bánom hogy lefolyósítottam a mosogatóleveket.

Na igen! Ez a kedvenc részem! Ezeket sosem tudom hova tenni. :joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

Akkor ez van: mi vagyunk a tápláléklánc alja, innen már nincs lejjebb. :joy:

Az én kedvenc szakszavam a “lecsengés” :grin:

soha nem olvasok aroma tesztet ne mondja meg nekem senki mit kéne érezni. Az rta-teszteket is hang nélkül nézem majd én eldöntöm kell-e

1 kedvelés