Zöldfülű kérdések part.2.-- avagy megjött a gyerek játéka

Na meg jött végre a csomagom. Széttéptem, mint foxi a lábtörlőt, és örültem,mint majom a farkának.
Megtekertem életem első porlasztóját(28GA kantal, 2,5 mag+ Vapefly cotton clouds), nyugtázom magam, hogy na azért ez nem lett elsőre olyan csálé, dagad a májam, öröm és bódottá.(Majd azért egy képet csatolok, hogy a gépezet milyen értékeket jelez, hogy viszonylag jó lett-e szerintetek is a szisztéma.)
Na de ezek után jött a kopp…
Beleszívtam és a Cerberus Dl tankom több édes ízét hiányolom az új Bishopomból…
A lime tömény erős ízét érzem, de azt az édes limonádés hatást nem érzem…
Teljesen más a 2 tank, ez tény. De akkor valszeg az aromával vannak itt bajok? (full moon+50-50 pg-vg Vaping Underground-os alaplé, 6mg nik.)



2 kedvelés

Szerintem mehetsz apránként feljebb a wattal…
Ember, liquid tank és minden függő is, de én most az 1.2 ohmos tekerést 14 watton használom, éppen úgy esik jól :blush:

5 kedvelés

Én 1 ohmot 14.5 watton használok.

Illetve a vattának is lehet valamennyi betörési ideje és minden rta más ízeket domborít ki és másokat hagy el. A levegőzéssel is lehet játszani, az is befolyásolja a végeredményt. És az is lehet, hogy ez ennyit tud.

4 kedvelés

Szia! Jó lesz az! Javaslom a vatta ne lógjon túl a vatta árkon, ill. vastagságából is kicsit vágj le. Teltebb ízekért Ni80 2-es magon.

1 kedvelés

Nekem sajna nincs ilyen tankom (bár szemeztem vele) és így nincs személyes tapasztalatom, de valamiért úgy emlékeztem, hogy alapvetően dohányos folyadékokhoz ajánlották annak idején, és tessék: “Particolarmente indicato per liquidi tabaccosi e volendo anche liquidi cremosi sui quali avrà un ottima resa dell’ aroma.”, azaz: “Különösen alkalmas dohányos folyadékokhoz és, ha szükséges, krémes folyadékokhoz is, amelyeken kiváló aromakihozatal érhető el.” :thinking:

Egyetértek @Elek_Segits-sel, mert a Sura tankom ugyanilyen felépítésű… Szerintem próbálkozz bátran, iletve lehet más likvidhez tökéletes élményt ad majd.

2 kedvelés

Amúgy a múltkori ütöm-vágom dologhoz visszakanyarodnék… Volt, akit megjelöltél, hogy neki aztán mindent is sikerült kicsinálni. Lehet valszeg a nyomdokaiba fogok lépni, mert élt kb fél órát a nagyobbik gyári palástja szegénynek… :see_no_evil::joy:

Oh akkor valszeg megvan a ludas így,hogy miért ilyen a drágája… Csak elfelejtettem ezt a fontos infót, mikor megrendeltem valami oknál fogva,hogy ez a tank ezeket az ízesítéseket preferálja.:see_no_evil:
De akkor majd létyó rendelésnél keresek hozzá passzoló ízeket, meg keresek édeskés-gyümis ízekhez ezen kívül még egy tankot. :grin:

Az hooogy? :grimacing:

2 kedvelés

Akkor neked ez való :sweat_smile: .

4 kedvelés

Van egy nagyon rossz szokásom, hogy ha cigizgetek, akkor letámasztom a tankot hüvelykujjal. Aztán mentem volna el és a kutyák elémbe jöttek üdvözölni stb. Ahogy rám ugrott az egyik, abban a pillanatban ezzel a mozdulattal véletlenül lepöccintette a hülye leány a tankot és koppant 3-mat a beton lépcsőn…:smiling_face_with_tear::joy::person_facepalming:

Mert ez pontosan micsoda, ha megkérdezhetem? :grin:
Amúgy komolyan valaki kitalálhatna olyat, mint a telefonoknál a CAT, mert máris vennék belőle 2-t…:rofl:

1 kedvelés

Ez egy byka v8 fém palásttal.

Tessék, ilyen kell neked, bár ha távolra dobást játszol a tankkal, ahhoz lehet kevés. :joy:

Gumi, rá kell húzni…

1 kedvelés

Klaudiának inkább így :rofl:

1 kedvelés

Lifehack :rofl:

Mindjuk ez már eső után gumi, már eldobta. :grin:

Nem szeretnék ilyen sportokat űzni, ellenben többször nem szeretném kipróbálni…:rofl: Egynek elment, olimpián eldöntöttem nem indulok ezen a számon​:person_facepalming::joy:
Köszi amúgy, szemezgettem amúgyis az ilyen jellegű gumikarikákkal, de most már úgy érzem alapvető kellék lesz.:laughing: A tanknak meg majd utána lesek. :grin:

2 kedvelés

Ha kell viheted mind, megvettem de nem használom, ingyért van…egyszer törtem el palástot, összerakáskor, meg azóta fémet használok.

Vagy beszélsz Szaszával és csinál neked egyet fémből.

Gonosz :rofl::rofl: de az a baj,hogy jogos :smiling_face_with_tear::rofl::rofl:

Nem tudtok egy Bishopot olcsón? :thinking:
Kipróbálnám. Az sem baj, ha csak az egyik üvegpalástja van meg… :hugs:

1 kedvelés

Én tudok egyet, ha nem zavar, hogy egy dani mini is jár hozzá. :joy:

De hátha @Elek_Segits Robi megbontja a boundle-t.

1 kedvelés