Elgondolkodás

A hurca miatt lehetőleg csak lékontrollos tankot veszek. Ez az én 9 hónapos vaperségem alaptétele lett. Hurcolni legalábbis azt.
Én is megfigyelek különbségeket huzalomk, vatták közt, de legalább ennyit számít a liquidek “öregedése”, vagy érése, ha úgy tetszik.
Tankok: bonyolultabb ízekkel marha nagy eltérések. Mezei dohányízeknél inkább ízerő és th.
A tavasz meglepetése az Ammit volt, ami egy remek kis mtl tank. Ha úgy setupolom be, leviszi a fejem a th.
A v9 maradt desszert, ő nem tud erősen odavágni. Ilyen.
Az SE viszont odavág tűrhetően.
A favoritom a kicsit nagyobb wattot kérő, de meglepően takarékos Expromizer v4 még mindig.
Immár 3 darabot használok belőle.
Ebből ízlenek a dohányok a legjobban.
Az Ammit (és némileg a By-ka SE) hajlamos analitikusan megmutatni az ízeket, azaz sok részlet, de az összhatás élesebb, néha zavaróbb.
Odáig eljutottam, hogy az 5-6 féle tankomba tudom, hogy mit szeretek tölteni, és kb. azt adják és úgy, amire én számítok, mikor beüzemelem.
A Dvarw is kakukktojás, nem ízlik belőle a dohánykivonat, viszont kiváló gyümölcsös cuccokhoz. Mivel nem lékontrollos, sosem választom “főkészüléknek”.
Egy leves van, amivel végigmentem az összes tankomon, és nagyon eltérő ízeket kaptam mindegyikből, jelentősen: az igen bonyolult receptúrájú Tabak Royal Gold.
(Az egyik összetevője pl. alma! ez vagy érzik, vagy nem).
Ennyi ez én Elmélkedésem, eddig… :slightly_smiling_face:

8 kedvelés