Elgondolkodás

Sziasztok, nekem is megvan a véleményem erről. Sztem huzal és huzal között van különbség,ha az ízt nézzük egyértelműen a Ni80 javára. Ugyanazt megtekerem ugyanabba a tankba ugyanazzal a levessel ugyanúgy beállítva és a Ni80 alien clapton simán leveri pl a kanthalt. Talán az ss-t azért nem, mert abban is sok a Ni…de van kevésbé ismert huzalom is a Dicodes NiFe30-a. Ez világbajnok abban, hogy megtekered 0,6 ohm-ra és 15w-on oylan gőzt ad mtl-ben, mint egy jó dl tekerés. Vatta: egyértelműen muji. Talán mert keményebb mint az általam használ Cotton Bacon Prime, vagy Bravo Cotton Thread, vagy Slacker Cotton…ez utóbbi a saját tömege alatt kilapul.Tankoknál amit megtanultam-vagy nálam így alakult-RDTA zsebbe soha. Alsó levegőzésű ha megfolyik akkor rögtön kinyitni, vattát igazítani. Zsebbe felső levegőzésű való. Sosem találkoztam rettentően eltérő-durván többet adó tankkal. Itt van nálam pl a By-Ka V9…és semmi.Taifun GSL és Kaifun 5 elpitsázza. Persze csak klónok. Mod és mod között is van különbség, ugyanazon a teljesítményen is, nem is szólva a beállítási lehetőségekről,de itt már azért erősen szóba jönnek a funkcionalitás mellett esztétikai szempontok is sokaknál. Szoktam veszegetni én is ezt-azt és csak gyűlik. Nem tudom eladni, mert az a tapasztalatom, hogy a potenciális vevőjelöltek már pár tank használat után is sokallják a 80% árat és őszinte leszek-egyszerűen már kedvem sincs semmit meghirdetni, hogy napokig válaszolgassak lehetőleg azonnal a kérdésekre, hogy aztán legyen egy programom. Elvihetem feladni a szerencsésnek. Elállnak itt,van már erre egy külön kis szekrény :slight_smile: .Aromáknál pedig egyértelműen billen át a mérleg nyelve a drágábbak felé,bár nálam gyümölcsös ízeknél a BM favorit. ( Nem, nem a CINI…wazze miket gondoltok rólamm… :smiley: ).Szóval…mitől jobb egyik autó,mint a másik? Gyakran semmivel. Csak más és ez az újdonság győz meg arról, hogy jobb is.

4 kedvelés