Elgondolkodás

Lehet félre értem, a cikkek a blogban vannak. Ha témákra gondolsz akkor nem feltétlen érték egyet, de megértelek. :slightly_smiling_face: Ezért írok csupán iránymutatásokat, ami igazából nem tekinthető kőbe vésett ténynek, mert az egy dolog, hogy én milyen huzallal és vattával használom a tankjaimat, de lehet, hogy másnak más jön be ugyanabban. Vannak alapszabályok a vape-ben is amiket azért követünk, azért írtam le, mert nem lehet kikerülni. Mindenki megtapasztalja őket, csak az a nagy kérdés, hogy érti e, hogy épp mi az amit megtapasztal. Az pedig csak nehezíti a dolgot (a kívülállók véleményét is), hogy ez nem egy tudományos szakirány. Van szakács szak, autószerelo szak, de vape szak sosem lesz. Tanulhatsz favágónak vagy erdésznek, de RTA szakértőnek nem. Igazából magunkra vagyunk hagyva ezzel a hobbival. :sweat_smile: De azért a több éves tapasztalat és rengeteg, mai napig is tartó kísérletezés, meghozza a gyümölcsét. Mert jó eséllyel bele lehet úgy tanulni, hogy később bármit is vásárolunk abból akkor is ki tudjuk hozni a legjobbat, ha előtte a userek többsége már lehúzta az adott terméket. Pont ezért kell kísérletezni. A tankok kialakítása, megmunkálása sokat számít. Olyan dolgokat értek ez alatt ami nem szemmel látható. Rengeteg különbséget tud okozni 2 tankban pl. a levegőbeömlő belső furata és annak méretei, amit mi általában nem látunk, kivéve olyan tankoknál amiket szó szerint atomjaira lehet szedni.

El lehet érni ugyanazt az élményt mindegyik tankban, csak ahhoz lehet, hogy mindegyikbe más-más build fog kelleni. De nem mindegyikbe lesz jó ugyanaz a build. Érezni lehet használat közben az akku erejét, a vatta lészállítását és tömörségét, a liquid arányát. Amit nem lehet érezni, az a huzal anyaga. Ahhoz, hogy ezeket nagy eséllyel eltaláld, ahhoz előtte ki kell próbálni amit csak lehet. De nem árt, ha kicsit kifinomult az ember ízlésese. :slightly_smiling_face:

Szerintem mindenki az általa legjobbnak véltet ajánlja. Ezért is jó, hogy itt ennyien vagytok, mert ki tudjátok beszélni a dolgokat, amiből mindannyian tanulunk. :slightly_smiling_face:

11 kedvelés