Egy régi tank felveheti a versenyt az újakkal?

Ha problémamentes alatt azt érted, hogy nem folyik, jó ízű e, s.t.b. akkor a válaszom igen. :slightly_smiling_face: A Dvarw-hoz tudnám hasonlítani ízben, és a levegőzést is be lehet lőni olyanra, mint a Dvarw-é. Prime-om nem volt, viszont az újabbak közül a V5 megvolt (majdnem Prime), ha a V5 ízéhez kéne hasonlítani (ami majdnem Prime) akkor a V5 jobb, mivel kisebb a kazántere. Amúgy a Dwarv-é is kisebb, mégis szerintem valahol egy szinten van vele. :slightly_smiling_face: A lényeg, hogy tud nagyon finom lenni.

Viszont én amit negatívumként éltem meg, az a külső AFC gyűrű problematikája. Csapágygolyók vannak alatta. Ha túltekered beradag. Szerencsére vissza lehet forgatni, csak utána meg akárhányszor töltesz, és visszateszed a deck-et a gyűrű elakad, beragad. Bár lehet, hogy a V2 már felül töltős. :thinking: A klónom sajna hajlamos volt ilyesmire is. Bár orvosolható a gond, de nekem pl. elég sok erőt kellett kifelytenem (a befőttesüveget sem tudom kinyitni), hogy visszakerüljön az eredeti állapotába. De megjegyzem, hogy ez az első Firebird-ömmmel esett meg, és több mint 1 évig nyúztam, így nem is csoda, ha később bajom lett a kopó alkatrésszel.

Azt is meg kell jegyezzem, hogy ahány klón annyi beslő levegőbeömlő méret. 2.5 és 3mm-es volt a két Firebird-é. Ha esetleg ez sok, akkor szükséges PVC csővel leszűkíteni, hogy MTL-esebb legyen. Ugyanis az utolsó Firebird-ömmmel már DL-eztem is. :sweat_smile: De, ha azt veszem alapul, hogy klón talán ezek a hibák beleférnek. :slightly_smiling_face: És nem is biztos, hogy találkozol velük. :blush:

1 kedvelés