Egy régi tank felveheti a versenyt az újakkal?

Megvan, az appban volt a bibi. Sikerült megnézném, az első üveg palást pici, az lehet a V2-é talán, a második, a PC palást a V1-é, az tuti, mert olyat én is kaptam mindkettőhöz.

1 kedvelés


Nekem ez van, a Voopoon a hosszú…és, üveg jobb lenne mint repedős…de legalább a mérete.
Nem tudod, a gyári újhoz 2 palást járt a dobozban, vagy csak az üveg?

A gyarihoz 2 jár, egy üveg és egy PC.

1 kedvelés

Hát, még mindig nem sikerült méreteket kapnom az üvegről/pc-ről (palást).
Nem is tudom, érdemes-e küzdeni vele, vagy a mostani Kayfun, Expromizer leveri.

Nincs valakinek egy fölös tartalék üveg vagy pc palást? Gondolom dohányos leves nem marná szét az utóbbit sem.

De ha nem olyan jó, bajos szerelni, nem küzdök vele…

1 kedvelés

Szerintem ehhez palásthoz csak úgy tudsz jutni, ha veszel egy komplett tankot. Sajna már sehol nincs.

2 kedvelés

Megfontolom…csak kellene a véleményed, hogy felér egy Dvarw vagy Kayfun Prime szintjére, illetve hasonlóan problémamentes? Köszi :slightly_smiling_face:

Egyelőre fenntartom azt, hogyha bárkinek lenne egy fölös bármilyen anyagú palást hozzá, vagy meg tud egyet mérni nekem, vagy megválna egy megunt de jó állapotú 2 palástos szettől, írjon rám.

2 kedvelés

Keresd @szasza4791 -et, ő tud neked farigcsálni hozzá szerintem palástot.

Már en is gondolkodtam ezen, h a brüncinek teszek a külső levegőzési nyílásba valamit, h szűkítsek rajta.

Bocsánat. Lehet nem ehhez a topic-hoz illett volna… Amúgy köszönöm…

2 kedvelés

Ismeri valaki ezt az oldalt?

Kb 35 euró az ára… +posta költség… Gondolom… Ahogy nézegetem, németben van irodájuk

Ha problémamentes alatt azt érted, hogy nem folyik, jó ízű e, s.t.b. akkor a válaszom igen. :slightly_smiling_face: A Dvarw-hoz tudnám hasonlítani ízben, és a levegőzést is be lehet lőni olyanra, mint a Dvarw-é. Prime-om nem volt, viszont az újabbak közül a V5 megvolt (majdnem Prime), ha a V5 ízéhez kéne hasonlítani (ami majdnem Prime) akkor a V5 jobb, mivel kisebb a kazántere. Amúgy a Dwarv-é is kisebb, mégis szerintem valahol egy szinten van vele. :slightly_smiling_face: A lényeg, hogy tud nagyon finom lenni.

Viszont én amit negatívumként éltem meg, az a külső AFC gyűrű problematikája. Csapágygolyók vannak alatta. Ha túltekered beradag. Szerencsére vissza lehet forgatni, csak utána meg akárhányszor töltesz, és visszateszed a deck-et a gyűrű elakad, beragad. Bár lehet, hogy a V2 már felül töltős. :thinking: A klónom sajna hajlamos volt ilyesmire is. Bár orvosolható a gond, de nekem pl. elég sok erőt kellett kifelytenem (a befőttesüveget sem tudom kinyitni), hogy visszakerüljön az eredeti állapotába. De megjegyzem, hogy ez az első Firebird-ömmmel esett meg, és több mint 1 évig nyúztam, így nem is csoda, ha később bajom lett a kopó alkatrésszel.

Azt is meg kell jegyezzem, hogy ahány klón annyi beslő levegőbeömlő méret. 2.5 és 3mm-es volt a két Firebird-é. Ha esetleg ez sok, akkor szükséges PVC csővel leszűkíteni, hogy MTL-esebb legyen. Ugyanis az utolsó Firebird-ömmmel már DL-eztem is. :sweat_smile: De, ha azt veszem alapul, hogy klón talán ezek a hibák beleférnek. :slightly_smiling_face: És nem is biztos, hogy találkozol velük. :blush:

1 kedvelés

Megrágom :+1: (a driptipet).

Be kell azonosítanom, melyik firebird-em van. Aztán talán veszek egyet. Gyanús hogy több verzió van, és még van v2 is​:roll_eyes:
Hátha a palástok sem egyformák.
De olyan szép kis valami amúgy.
Olyan kínaiadan bjutiful :joy:de szép.

Én amúgy megfogadtam, hogy célszerűen vapelek, nem vet fel annyira a lóvé hogy hülyeséget vegyek.
(Aha … úton van 4 tank, 600 ml liquid bekeverve, 4 akku, és meditálok a Firebirden. Tiszta spór)

1 kedvelés

Szervusz András !

A harmadik képen azt vártam , hogy a belső átmérőt méred ! Azt a tolómérő fokával kell úgy , hogy bedugod és széthúzod az lesz a belső átmérő ! :innocent: :wink: :hugs:

4 kedvelés

András, Köszi szépen! Először szétnétrk majd pótüveg-fronton, aztán meglátjuk.
Persze ha van valakinek ez a méret, vagy megegyezik valamivel, akkor köszi, ha szól.
:+1::beers: