Vapefly Lindwurm RTA

MTL-re használja vki? ha igen milyen mókolásokkal? most jött meg de távol áll egyenlőre az mtl hatásoktól.

Rakd be a 0.9 és szűkítőt asszem az a legkisebb. De ez a tank amúgy dl :factory:. Kéne egy szívóka szűkítö is meg mtl szipka

MTL-nek is ajánlja, az van benne, mtl-be egyszerűen nem jó, próbából vettem de nem válik rá sztem, itt ízek nincsenek esetleg egy olyannal mint a dinner lady de azt meg nem szeretem, az amúgy intenzív íz, és még mtl driptipet se adnak hozzá.

Nem tudom ki ajánlja, ez úgy néz ki, mint egy single dl tank.

Hát aki ajánlotta annak annak érdekes lehet az mtl élmény :rofl:

Valahol most egy kayfun prime felsírt. :rofl:

Talán egy rdl-t ki lehet hozni belőle, 3-as mag, 0.5 ohm, 30 watt, valami clapton.

Akkor elnéztem, de simán lehetne használni, mivel a levegőáramlást be lehet úgy lőni, és van aki aként használja, más vidók alatt olvastam, na mindegy, max eladom.

Brunhilde MTL Airpin-ei ugyanazok, és felcserélhetők a Lindwurm-éval.

26-28 ga 3 ás magon vagy 6-7 karika meglesz a majd az 1 Ohm

Ja, de most is ahogy pöfékelek vele nagyon jó mtl feelingje lenne, de az íz feleződik. Egy 26-os 2.5-es mag van benne.

De miért akarnál egy levegős dl tankból mtl farigcsálni? :grin:

Hát mert benéztem, és ha már így akkor legyen úgy :smiley: de dl-nek meg csak azé hogy felhőket gyártson? mert abba se lesz akkor úgy íz gondolom.

1 kedvelés

Gyártó oldala…

Jó kérdés, szerintem egy lightos dl-nek elmegy, de lehet ha leszűkíted teljesen és valami mtl clapton raksz bele, akkor fog szuperálni, kicsit játszani kell vele, ha már megvan.

Egyébként ez a motor blokkra hajazó deck ami nagyon árulkodó, tipik dl deck, a sok lyukkal és a sok levegővel, mtlnél 1 darab lyuk van, a tekerés alatt, azt cső.

Volt már benne az is, az íz feleződik, de van időm játszadozni, egy odavaló lével sztem nem lenne annyira rossz.

Hmm nekem csak egy ízetlen dl tankom volt . A döglött nyuszi de abból is ki lehetett csavarni ízt halovanyan. Aminek majd 1 cm és a belső kéménye az mind ilyen

Az biztos, hogy 3-as mag és 28-as húzal alatt nem is próbálkoznék vele, de ahogy @Tyutyika írta inkább valam 26-os kerítésdrót. Mekkora ellenállással próbáltad és hány watton?

Az eredetijével meg 26-ossal és kb, 13W ill a nagynál 20-25w, több túl meleg volt.

2 kedvelés

És a levegő? Mennyire volt nyitva? Lehet tolni kell még neki, hogy tudjon hűlni.

A tanulópénzt sajnos mindenki megfizeti…

Úgy érzem ez a max, többet nem jó mert csak levegő jön az íz még jobban odavész.