A tank ,ami elvarázsolt

Megfogalmazódott bennem egy kérdés. Mindenki kezdi a vapelést valamivel. Aztán tovább megy valamerre. Kinek,melyik tank volt az, amelyik átütő eredményt tudott felmutatni. Mikor érezte, hogy a vapelésben több van mint addig gondolta. Amelyik új világot nyitott teljesen az előzőekhez képest. Kíváncsi lennék,kinek mi.

4 kedvelés

Kayfun 3.1

3 kedvelés

Talán a Tigris, de csak a terepmintás :+1::grin:

Expromizer v4 :+1::+1: volt az első ilyen. És ez töretlenül dobogós is.

4 kedvelés

Brünhilde. Azzal kedődött az igazi MTL-ezés.

5 kedvelés

Az az egyetlen alkalom, amikor tökéletesre sikerült brunhilde

2 kedvelés

A nevébe szerettem először bele…ja, nem ide :joy:maganvéleményem szerint, a “Brünci” egy mazochista borzalom, minden tankok hátrányai összegyúrva. Minden tiszteletem a sikeres felhasználók felé :grin::+1:

2 kedvelés

11éve a kanócos Helix …és ez komoly :slight_smile:
9éve Kanger protank 2,
7éve a Dvarw K,
2 éve Galaxies RTA,
Idén Ammit RTA és Intake DL RTA

4 kedvelés

Ja a Helix tényleg jó volt…

Legelső tankom valami BVC porlasztóval üzemelő Evod szetthez kapott csoda, a cigizés után azonnal elkapott a feeling. Majd Vivi nova, Kangertech Protank, de ezek nem adtak jó élményeket, főleg az üvegszálas Protank. Utána Melo 2 RBA-val, Subtank mini RBA-val, később a Taifun GT1, Kayfun V3, V4. De ki emlékszik már… :smiley:

3 kedvelés

Háát…én amiatt buktam el részben az első vape fénykoromat :roll_eyes::grin:

Helix előtt még nagyon kezdeti technikai próbálkozások voltak…nekem mind hegyilevegő volt…maradt is az analóg. Pl cigi utánzatú e-cigi ami világított pirosan a végén mikor szívtam :joy::rofl::joy: De kb 16 éve még ennél is puritánabbat teszteltem…az még az illúzióra sem adott nagyon :grin:

2 kedvelés

Sosem jöttem rá, mi volt benne az az émelyítően finom liquid :crazy_face::grin: mármint az E-health förmedvényben.

Helix égett és folyt. Még a BUD meg a Cartomizerek is stabilabbak voltak. Csakhat th meg nagy gőz nem volt, a BUD meg kb. 1.2 ml-es volt.

Amúgy a Helix rusnya is volt a maga módján :grin:

Nem emlékszem semmi problémára a Hélixel…de lehet…rég volt

Lehet, hogy neked gondtalan volt. De nekem volt nem egy gyártótól. Nem szerettük egymást :grin:

Az első egy Melo3 tank volt, amivel leszoktam az analógról.
A második egy Vandy Vape Mato RDTA, amivel leszoktam a porlasztókról :smiley:
Elsőre sikerült jól tekerni, vattázni, nem folyik, nem könnyezik és bomba íze van.

1 kedvelés

Mikor elindultam ezen az úton, majd ahogy egyre jobban élveztem az utazást. Beszèlgetésekből, tapasztalatból megállapîtottam ez egy ilyen göröngyös utazás. Szörcsög vagy köpköd, könnyezik-folyik, sipol-pufog. És egyszer csak kezembe került a Dvarw! Felsorolt problémákkal, jelenségekkel elfutott a cica. :grin:Azt hittem álmodom, és hála égnek azóta is ebben az álomvilágban élek! Számomra a Vapelés alfája és omegája.

7 kedvelés

Báááájjjkkkááá V9, SE! :+1:

6 kedvelés

Rólad el sem tudtam volna képzelni :sweat_smile:

1 kedvelés

Kezdetben MTL felhasználó voltam. Annó ezzel a pálcika e cigivel kezdtem, nem jut eszembe a márkája. Aztán lett egy komolyabb szettem, Nautilus kazánnal, imádtam. Végülis átálltam szépen lassan DL-re egy Griffin 22-essel, na azóta sem volt olyan kazánom amit annyira szerettem volna.


Doggystyle 2k16 klón… :smiling_face_with_tear: Mindenben segítségemre volt… Most pihen, várja az örökkévalóságot vagy az apokalipszist… (utóbbi esetében újra használni fogom)

6 kedvelés