Egy megfontolt kezdő

Sziasztok!

Első készülék vásárlása előtt állok. Minden kütyü beszerzése előtt jó alaposan körbe járom a témát. Nincs ez másként most sem. A napokban szinte végig olvastam a Vaperina összes posztját. :grinning:

Összefoglalom az elképzeléseimet és szeretnék Tőletek tippeket kérni konkrét típusokra.

Kb 20 éve dohányzok és nagyon szeretem sajnos magát a pöfékelést. Páromnak van egy Aspire Vilter Pro-ja amit én ha úgy szívom, hogy már forrósodik, akkor se jut elég gőz a testembe. :grinning: Ez a kiinduló pont.

-Kezdésnek nagy, combos gőzt adó kombóval kezdenék, tehát legyen DL.
-méret nem lényeges, nem kell hogy apró legyen.
-nem szeretnék kezdésnek vattázni, tekerni, tehát porlasztóssal indítanék.
-ha sokat pöfékelek az újdonság varázsa miatt, akkor is bírja az egész napot az akku.
-szeretem minden kütyüben, ha masszív, jó minőségű
-ha picit késöbb szeretnék fejleszteni, akkor a Mod alkalmas legyen rá.

Hálásan köszönöm ha tudtok segíteni, hogy olyan eszközzel indítsam a vaper pályafutásom amiben nem fogok csalódni. :grin:

Ha dl a cél, akkor egy dovpo odin 100 21700-as vagy egy dual 18650-es dovpo riva jó lehet, akksiból legalább 2 szett és egy külső 4 ágyas töltő, mondjuk egy xtar vc4s. Tank az passz, nem porlasztozok, nem dlezek.

Mondjuk elsőnek lehet valami dl podot néznék, hogy egyáltalán nem fulladsz-e meg tőle. :sweat_smile:

Erről jókat írnak a többiek, én vennék valami ilyet, ha tovább akarsz lépni akkor is jó lesz backup készüléknek:
https://vaperina.cc/t/bemutato-vaporesso-luxe-xr-max-kit/26296

1 kedvelés

Hali . Tank terén tfv9 vagy 8 amit ajánlok és a gőzöd ízed is meg lesz. Pár porlasztóval kompatibilis :grin: van egy kis lista róla . Módban van duál 21700 ás is ha méret nem számít :rofl:

1 kedvelés

Köszi az ajánlásokat! Igazából attól sem zárkózom el, hogy 2 készülékkel indítsam a pályafutásom. Akár egy ilyen kis zsebbarát dl pod és testesebb mtl mod.

Van esetleg ajánlott, vagy itt a felhasználók között dícsért porlasztós tank mtl felhasználásra?

Vagy egy fél kilós hammer of god. :sweat_smile:

Steak crave titan :rofl:
image
Hammer of God
image

Mondjuk egy odin 200 is elég zsebbarát. :sweat_smile:

image

A dovpo mvv ii egyébként nem rossz, igaz csak vv, de olcsó és könnyű:

280 watt, sok mindenre elég…

1 kedvelés

Mondjuk ez a Stake Crave Titan durván jól néz ki. :grinning:

Az is vv . Mondjuk ezek a fentiek elég kantáros típusok :rofl: vagy dupla húzentrógli :sweat_smile:

A titán és a hammer 4db 18650el megy . De ha jól emlékszem a Hammerből van 21700 as kivitel szintén 4db os

Az egyébként steam crave, csak Tamást megviccelte az autocorrect. :rofl:

Ezek batár dögök, 30mm alatti tank elég béna rajta, olyan meg nincs porlasztósba szerintem.

:roll_eyes::grin:

Autó korrekt piff :rofl: de szerintem lehet rajta sütni is

Elfogultan ajánlom :grin: a Geakvape modokat. Starpák tudják az összes módot VV, VW, TC, VPC, . Nem a legcsinosabb modok L200 vagy aegis X . Fenti Odin, az unalomig nyúzott vaporesso Luxe nagy mod , voopoo drag 3,4, argus gt , gt2.

1 kedvelés

Ha erre még felrak egy e-Leaf GTL poris tankot, amin kiválóan állítható a levegő és beleteszi a hozzá adott 0,6 ohmos porlasztót, okádhatja vele a ködöt. Ízben sem lesz hiány, pori utánpótlás meg nem gond.

1 kedvelés

Konkrétan melyik e-Leaf GTL-re gondolsz, mert ahogy látom több verzió van?

Erre szerintem de nem sok vizet zavar az MTl kialakítás itt a porlasztó határozza meg . Gtl és gtx pori megy bele még talán pnp a voopoo-tól de ezt valaki majd megerősíti. Itt a jobboldali a dl

1 kedvelés

A jobb oldali 4 ml-es tartályú. MTL-re és DL-re egyaránt alkalmas. DL-hez a 0,6-os porit ajánlják. Én mtl-re használom 0,8-as porival a jobb oldalit. A bal oldali elvileg ugyanaz, csak 2 ml-es. Rendszeres, mindennapos (egésznapos) használattal nálam a pori eddig még mindig kibírta az 1 hónapot még a hírhedten kozmáló Don Cristo aromával is. A 0,6-os porlasztó oldalára rá van írva az optimális teljesítmény beállítás két határértéke w-ban.

Don cristo pisztáciással a pori 1 hónapot kibirt?:hushed::thinking: