Don Cristo Pisztácia vélemények

Viszont szöget ütöttél a fejembe. Mesélj, milyen ízű az a pisztáciás? Komolyan érdekel!

Jóóóó. Picit talán kokszol :rofl:

1 kedvelés

Lazán le tudom írni,pisztáciás szivar :smiling_face:

simán pisztácia semmi dohány…

1 kedvelés

Nyomokban egy pici azért van :roll_eyes:

Az hogy én milyen ízeket érzek, nem releváns, de mikor egy rta ban max és akkor nagyon ki van maxolva 10 ml és kuka, akkor meglepő lett volna pori 1 hónap. Mondjuk ha csak áll benne, akkor lehet :joy::blush:
Egyébként édeskés, picit talán füstös ízű, nem tudom meghatározni​:blush:

1 kedvelés

Hát én dohányost szívok felváltva nekem már csak pisztácia jön át egy latakia után :smile:

Kb. annyi dohány lehet benne, mint egy NB IV-es csatárban :roll_eyes: de mint desszert :+1::stuck_out_tongue:

1 kedvelés

én is így érzem de marha fincsi… :smile:

2 kedvelés

Megy rá az enter

tedd amit tenned kell… :smile:

1 kedvelés

Nálam nem maradt aztán “tag”, mert én érzek a DC aromákon valami mellékízt, ami nekem fura. De sosem zárom ki, hogy én vagyok torzszülött :joy:
Brown Tabak és Royal Gold lett a top.

Van rá fényképes bizonyítékom, a DC pisztácia igenis fogyasztható rta-ból, több héten keresztül brikettgombóc előállítása nélkül.
De ezt csak az ellenségeimnek/általam nem kedvelt személyeknek kívánom, sok a szop@s a vattázással :grin:

Stigma-ból?

Don Cristo vaníliás nekem max 2 hét dwarban dl. Egyébként a voopoo nak is van ez a tipusú pod rendszere az is bírta nagyon szépen vele

1 kedvelés

Nem.minndennapi a vattázása az tuti :blush:
Nem lenne türelmem hozzá :blush:

4 kedvelés

Abból. Furcsa jószág az a tank, nekem szerencsém van vele, mert 1,5 magra tekerve, 1.2 levegővel meglehetősen a komfortzóna közepébe ül be nálam, pont jó minden, az élet szép. Tágabb mtl-re vsz. 1.5 levegőig ok, a 2x2 lyuk viszont felesleges bele, mert a levegőoszlop közepén a lyuk csak 1.5mm​:thinking:
Szükebbre meg bajos építeni, nem szereti a szűk levegőket, igényelné a még kissebb magátmérőt, “átesik” a levegő a tekerésen. Ízben ilyenkor még mindig nagyon részletes, de tompulnak,fakulnak az ízek ugyanakkor. Nem egy univerzális, mindenkinek jó lehet-típusú rendszer, az építés egy átlag rta-hoz képest igazi szopóroller.
Mindent összevetve…nem bántam meg, szeretem ezt a kis vackot. :smiley:

3 kedvelés

Köszi a leírást! Gondolkodtam rajta de 200euró+ az kicsit sok…bár már túl vagyok rajta…az 1.5-ös levegő miatt elvettem egyenlőre…Köszi.

DC vonal nagyon finom, de kiborító ahogy kokszol, teljesen ki vannak az idegeim tőle :joy:, el is engedtem a DC vonalat!
UI: - A válasz az, hogy talán, de végleges.

Ennyire én se voltam bátor, klón a picike.
Én nagyon szeretem, jó ízű, rettenetesen sokáig kitart egy építés, szép, finom, elégedett vagyok vele.
De nem ajánlom.