Szerintetek van értelme kóstolgatásra venni egy RDA-t?

Vagy felesleges, mivel úgyis kell betörési idő a vattáknak?
Egy Jorda B klón vásárlásán gondolkodok, bár lehet sok haszna nem lenne.

1 kedvelés

Nem rossz dolog ha van egy kóstoló rda mtl ed.
Jártam mar ugy hogy a keszre kevert liquid et ujra kellett aromáznom de meg toltottem a tankomat.
El kellett szivnom vagy fecskendovel ki szivni tankbol mert nem volt a számomra megfelelő.
Egy ilyen helyzetet mg úszhatsz ha van egy mtl rda-d.
Konnyebben nyomon tudod követni az aromáid izének a minőségét.
Vagy csupán otthon több izt tudsz szivni anélkül hogy a tankodat keljen cserélgetni és vattázgatni.

6 kedvelés

Erre is gondoltam, amit írtál, akár több ízt tudok szívni, otthon meg úgyis belefér a csepegtetés.

2 kedvelés

Én csak támogatni tudlak a döntésedben. :slightly_smiling_face: Sok bosszúságtól megment egy RDA. És nem csak ízeket lehet benne tesztelni, hanem pl egy új huzalt, vagy vattát is akár. :slightly_smiling_face: Jorda B klón nálam is járt már, különösen jó választás.

6 kedvelés

A Vapefly Cotton clouds vattának nem kell betörési idő.:slightly_smiling_face:
Nekem ma hozta a postás az RDA-t​:wink:Pont azért vettem,hogy egy új liquiddel ne kelljen felöntenem a tankot.Ez a vatta tökéletes.

4 kedvelés

Sztem is remek döntés lenne,egy jó ideje van egy Fev Bf1 em a szűkített kazánteres deckel,hát kóstolásra szántam,de annyira jó ízei vannak,hogy napi használatba állt​:slightly_smiling_face:,egyébként ami leves x ízű egy rda-ból az y ízű lessz egy rta-ból,szval csak nagyjából jó leves íz belövésre​:thinking:

9 kedvelés

Szerintem van… én beüzemeltem ezt üvegszállal, és arra tuti jó, hogy ízt tesztelj vagy csepegtetve élvezkedj kicsit.
Ad mégis valami támpontot :+1:
Illetve tényleg lehet tekerést tesztelni.
Illetve én üvegszállal is akartam “bohóckodni”.

9 kedvelés

Nekem elég a nagyjából íz is,mert sógorom egyik liquidje a háromból(persze mindhármat teleöntöttem a 3 tankba)hányinger…elszívhatatlan.Tegnap 5 slukkot adtam neki esélyt,de ma moshatok és vattázhatok újra​:slightly_smiling_face:Hiába más egy kicsit,a moslék az RDA-ban is moslék lett volna​:slightly_smiling_face:Persze tudtam,hogy ma hozza az RDA-t a postás,de én buta tegnap mindhárom ízt ki akartam már próbálni​:joy:Kettő elmegy,elszívom majd utána vissza is adom neki,de a 3.at azonnal cserélem lefele.Ráadásul nem kis tankba,hanem a Bersi V1-be öntöttem​:see_no_evil::joy::joy::joy:

3 kedvelés

Gondolkodok már egy ideje egy Damn Vape Nitrous RDA-n mivel nagytételben szoktam átlag aromákat rendelni bizonyos napok elteltécvel meg kóstolókat szoktam tartani eddig a profile ps dualt használtam előtte meg a brunhildet bár az utóbbi körülményesebb volt és nem fedte teljesen a valóságot :sweat_smile: a ps duallal csak annyi a bajom hogy a 2 mesh lapnak rendesen oda kell tenni emiatt lenne jobb egy kis single coilos RDA :smiley:

Részemről van értelme főleg abban az esetben ha több liquidje is van az embernek érlelés alatt

4 kedvelés

Látod, én végre kipróbáltam üvegszálas tekerést. Par csepp, néhány slukk után kiment szárazra. Kiégettem, és új íz. No vatta, no cry. :+1::slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Szerintem van értelme, én kettő RDA-t használok párhuzamosan (sicc ízvakság) abszolút megelégedéssel, igaz nem csak kóstolásra, hanem állandó “fegyverként”. Van squonker készülékem is itthon, de a csepegtetést jobban preferálom (számomra nem nyűg), igaz DL vonalon ezt könnyebb kivitelezni. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

4 kedvelés

Nekem RDA nélkül sem lesz remélem ízvakságom többé,mert 9 tankom van​:wink:Sokáig szenvedtem anno az ízvaksággal,azóta semmit nem bízok a véletlenre​:joy:De azért mától MTL RDA tulajdonos is lettem,csak nem építettem még ma meg​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ez igen…Gratulálok!

1 kedvelés

Mondjuk nekem ízvakság szempontjából nem lenne rossz az RDA.
Nekem 1 tankom van, és a későbbiekben is egy lesz.
Ha mégsem jönne be a Jorda maximum megválok tőle, de elfér, főleg annyi pénzért, amennyit a klónért kérnek.

2 kedvelés

Miért akarsz csak egy tankot?Ízvakság ellen anno én a hármat tartottam optimálisnak.Egyikben gyümis a másikban dohányos és a harmadikban amihez éppen kedvem volt​:wink:
Csak utána itt totál megfertőztek a fiúk és nehéz leállni​:joy:

3 kedvelés

Sokat eladtam az utóbbi időben.
Volt miből válogatnom, de 90%ban csak a Dvarw MTL-t hajtottam, így feleslegesnek tartottam többet tartani.
Ne kísérts! :joy:

2 kedvelés

Ééénnnnn???Ártatlan vagyok.De olyan cíííp mind a 9 tankom és 8 modom​:wink::see_no_evil:Egyik szebb és jobb mint a másik​:joy:

3 kedvelés

Sógorom is évekig csak Dvarw.Azóta kipróbálta a Kayfun lite plus 2021-em és a Spicám,…Kayfun-t már rendelni is kellett neki​:wink::joy:

1 kedvelés

Többek között ezért használok felváltva kettő kazánt, hogy ne forduljon elő, itt az RDA opció csak mellékes. :wink:

3 kedvelés