Egy kis segítség kérés az új kezdethez 😁

Őszinte leszek, ezen kívül sosem szívtam még édesség ízeket. Szinte csak gyümölcsös vagy mentolos került eddig sorra nálam. Mostani rendelésben benne van minden is. :grin:

A nikotinnal annyi a problémám hogy egyszerűen annyira méreg drága hogy valami hihetetlenül nehezen szánom rá magam hogy vegyek. :grinning: Viszont persze kell arra hogy át álljak. 6-ig csökkentettem le utólag amikor még szívtam, azzal akkor még anno elvoltam.

Itt a kutya elásva .
Keverd óccó
https://aromamester.hu/base/nikotin-oldat-100ml

3 kedvelés

Na de 16 dl ben :flushed:az azért már brutális :flushed:nem tudom szerencsére de gondolom ott már nemhogy ízeket nem éreznék de az tuti hogy elveszne az aroma a csípősségében :flushed:

1 kedvelés

Itt mit kell néznem? :joy:

Nekem valahogy semmi bajom nem volt vele, nem csípett és viszonylag jó ízek is voltak. Nem is voltam rosszul tőle.

1 kedvelés

Akkor az :thinking:készre kevert gondolom.
Szabad kérdeznem hol vásároltad azt a 16-ost?

Lehet hogy nem volt az 16-os, csak valami “vizezett”…

Ez itt 100ml nic vg-ben oldva és 1ml-ben van 100mg nic. Az az 97ml leveshez kell 3ml hogy 3-as erőségű legyen. Értelem szerűen takarékosabb mint a boooooooster :grin: és az előkevert túlárazott.

Üdv.
40 év intenzív dohányzás után tértem át, DL, 3mg nikotinos keverék ment hat hétig, aztán lecsökkentettem a nikotint 1,5re és elvagyok vele, élvezem az ízeket és a felhőket, már nem is hiányzik a cigi.

4 kedvelés

bocsánat mindenkitől ha sértő lennék :hugs:
Lehet ezt ésszel is csinálni :smiling_face:
40 év után ez becsületre méltó elhatározás ! Gratulálok!

4 kedvelés

16ost nem vásároltam, 20mg/ml boostert tettem addig míg a mennyiség nem lett 16os. Ennyi. Nem kell túl rázni a tényt, nekem ennyi volt jó és kész. Kétséget kizáróan nem, nem volt vízzel hígított, annyit szívtam 1 hónapig aztán 12es és így le 6ig. Nekem nem volt bajom, ez volt az a mennyiség ami kielégítette a szervezetem és nem volt bajom.

Ohhh ennyire brutális mennyiségben is kapható? Mi a kuki :joy: Akkor így valóban sokkal olcsóbb lehet.

Jap és kiváló. Az oldalon meg kitünő ízek vannak . 12k felett ingyen posta. Egy gumi kesztyű ehhez nem árt azért. Van más kiszerelés is 10ml, 30ml. De fő az óvatosság. Ebből 2ml= egy 10ml(20mg/ml) boosternak

1 kedvelés

Kérek majd róla egy pm-et :grin:

Ok rendben :smiling_face:

1 kedvelés

By the way… Szerintetek tudnám használni a vxv soulmate rdta-t kóstolásra egy superfine Ni80 MTL fused clapton-al? Mert abból meg akad pár méter nálam xd. Illetve tudnátok olyan embert vagy oldalt tanácsolni ahol esetleg tudok előre tekertet venni?

Ezt nem tudom,viszont én árulok egy kóstolós RDA-t éppen.Egyébként kivonatos dohányokat próbáltál?Azok egész közel tudnak lenni az analóghoz.
https://vaperina.cc/t/elado-rda-rta-huzal/14998

Itt van pl:
https://vape42.hu/kategoria/huzal.html?mind
Személyesen is át tudod venni,így nincs postaköltség.Ahogy látom a 11-ik kerületben laksz.Ez a bolt is ott van.

2 kedvelés

Elsősorban ki akarom majd próbálni eme új gondolatom mert kaptam nemrég ingyé egy vxv soulmate-t, remélhetőleg ebbe be tudom használni.