Eddig nem tapasztalt

Majd beszámolok, ha érzek valami romlá…aaaarghhhh

én rájöttem 2éve, hogy már csak a nic bevitel és th fíling miatt vapelek
Oké, kisebb mértékben a gőz kifújását is élvezem :grin:

Elég, ha elhagysz egy Dani szettet…:roll_eyes:a metrón. Ja, nálad ez pl.előszoba​:grin:

Végül is az analógtól hosszútávon garantáltan megd@glünk, ettől meg…talán.
Szóval mindenki csak saját felelősségre!

1 kedvelés

Nekem a th-hoz kell az íz, én meg azt vettem észre. A th nem volt elég soha az “üres” erős nic-től sem :roll_eyes:

1 kedvelés

Britt tudosok már bebizonyították, hogy az élet káros az egészségre és eddig senki se élte túl. :grin:

2 kedvelés

Múltkor azt mondták, hogy a víz alatt tudok maradni életem végéig…én már ezeknek se hiszek :roll_eyes:

Na veretek egy mentolos fahéjat.

2 kedvelés

Nyugodj békében !
:grin:

Úgy-úgy! Én nem hiszek sem a pozitív sem a negatív kampányban. Saját utánjárásom miatt döntöttem a vape mellett! Ahhoz gyenge voltam, hogy letegyem az analógot. Itt is megpróbálom saját magam által felállított szempontokat szem előtt tartva minimalizálni a káros anyag bevitelt. De sajna ehhez is elég gyenge vagyok, hogy letegyem.

1 kedvelés

Ezért kell nehéz mod :grin:

Egyszer élünk nem igaz! :rofl:

látod én meg ezt vitatom :slightly_smiling_face:

Ennél már csak az a szarabb felállás: mi van, ha nem is akarom letenni??
:thinking:
Mert nem akarom…

Milyen igazuk van! Ezen kijelentést jelen tudásunk birtokában lehetetlen megcáfolni! :grin:

Begörcsölnek az ujjaid pár óra múlva, meg akadályoz pl. a hajmosásban. :roll_eyes:

Kopasz embert ne szekálj hajmosással​:crazy_face:

2 kedvelés

Elég sokat vapelek fekve…remélem, nem károsabb mint állva vagy ülve :roll_eyes: amikor a sötétben lefejeltem a félkilós Yihi modot, mondjuk az nem volt szép.

1 kedvelés

Same here, egyszer leraktam egyik napról a másikra az analógot, kétszer nem hibázok ekkorát. :rofl:

jah, könnyen váló okká fajulhat a szitu

Ugyanígy a víz is.A vízivásba még mindenki belehalt. :grinning: