Dvarw MTL FL vs Diplomat RTA vs Pioneer

Legjobb, a nőknek legalább van ízlése. :sweat_smile:

Ízlésem az nincs igaz de pénzem az van :joy:

Nem lehet minden. :grin:

De sokan néznek rám csúnyán mikor ezt bedobom a cégnél​:joy: rengeteg van :joy:

Ezt az autó alkatrészesnek mondtam amikor a fordomhoz vettem alkatrészt.Olyan hülyén kérdezte Fordhoz?

Egyébként visszatérve…minden rta más, anyagminőség, szerelhetőség, íz, th, gőz, ár. Van akinek ez, van akinek az. Nincs legjobb, de az egész nagyon szubjektív, így nem is lehet erre rendesen válaszolni. Ha más nem megveszed, eladod, megveszed, eladod, ennyi.

3 kedvelés

Megveszed,meg tarod veszel mást…

2 kedvelés

Úgy is lehet…én olyat nem tartok meg, ami szar.

1 kedvelés

Jó jó…csak én ilyen ilyen vagyok…eldönteni nehéz sokszor utána meg jön a “f@sznak agyaltam ennyit há megérte…”

3 kedvelés

nincs olyan,hogy annyira szar a dvarwot is 3-4 havonta használom kicsit…

Nálam van, ami 4 havonta kerülne a kezembe, az nem kerül a kezembe, inkább azt használom ami jobb. Minek fárasszam magam olyannal, amit nem kedvelek? Jobb nem lesz…

2 kedvelés

Igaz de én kitartok…dvarw egy szép hungarikum…

3 kedvelés

Spec én szeretem a dvarwot. :man_shrugging:

2 kedvelés

Ebben nem tudok segíteni. A diplomat sok szempontból jobb választás, mint a pio, de az ára is más. Lehet a pio is bejön neked, de lehet a diolomat jobban, vagy fordítva, esetleg egyik sem. Az árat megéri mindegyik, szóval vegyél amit akarsz. :joy:

Szia! Mindenképp Diplomat. Igaz már csak Dvarwokhoz tudom hasonlítani, Pio nem ez a kategória. Igaza van Istvánnak ha akcióba kifogod a Piot és vitrinbe van elég helyed nyugodtan húzz be egyet. A fent nevezett tankokhoz képest a Pio alacsonyabb ligába nevezett és szerintem ott sem dobogós. A Diplomat árban és felszereltségben jobb mint a Dvarw. Anyagminőségben és összeszerelésben Dvarw jobb, precízebb. Jelen álláspont szerint tartozékok ugyan olyan jól elérhető a Diplomathoz is mint a Dvarwhoz. Diplomat kicsit megvigyázósabb a felülete miatt. Végül ízben (dohányos vonalon ) ugyan azokat az ízeket tudod kinyerni belőle. Gyümis, desszert vonalon jobb lehet mint a Dvarw ha megtalálod hozzá a megfelelő építést és a hozzá passzoló kéményt. Saját véleményem felső kategoriában ár-érték arányban jelen pillanatban Diplomat.

4 kedvelés

Illetve egy dolog biztos: ha a ths, karcosabb gőzt kedveled a pio felejtős.


Ez már nem is hatodik, hanem hetedik érzék…:thinking:

2 kedvelés

Caiman v5 után a piot is érzed :joy:, de tény, a három közül az a leg lightosabb

Azt vettem észre, hogy szerencsére a th érzékelés is mindenkinél tök más, csak mert eddig is olyan könnyű volt tankot ajánlani, még ez is. :sweat_smile:

Egyébként a v4 is zéró ths, nem csak a v5.

1 kedvelés

Én befejeztem az ajánlást…max leírom a saját tapasztalatot aztán mindenki vesz amit akar. Ezer változós egyenlet ez, senki sem ússza meg, hogy teszteljen több hardvert is amikről esetleg kiderül, hogy mehet az apróra utána.

3 kedvelés