RTA-k összehasonlítása - Pioneer v1.5, Dvarw MTL, By-ka v10

Időm is van, rá is érek… Játszok. A címben szereplő 3 rta-t megépítettem, és összehasonlítottam. A Dvarw és a By-ka klónok, a Pio az nem, de kb. egy árkategória ~ $ 20-30.

A felhasznált anyagok:

  • Ni80 szálhuzal awg 28 (Zivipf.de)
  • Pro vape cotton - BPMODS

A tekerés mindhárom tankban 2,25 mm magátmérővel (mert csak) készült, 6 menet hézagosan, 1,5 mm-re megemelve az 1,4-1,5 mm-es airpin felett.

Vattázás az általános ajánlások alapján.

A Pioneerral szenvedtem a legjobban, nagyító, lézerpisztoly, elektronmikroszkóp, kupica pálinka, minden játszott.
Dvarw semmi különös, a szokásos bajusz.
A By-kába meg az előszobából dobtam bele a vattát két palacsinta elfogyasztása között.

Nézzük a kapott értékeket:



A liquid az exAromamester által forgalmazott un. Pisztáciás fagyi fantázianevű kreálmány, ami hát… el lehet szívni, na. A gyártói ajánlás alapján kevertem 70VG 30PG arányú, francia alaplébe. Nic 7 mg/ml.
Amúgy azért ezt választottam, mert ez számomra egy semmilyen ízű cucc, tökéletes alap az összehasonlításra. Ha ebből egy rta kihoz valami értelmezhetőt, megérdemli a megbecsülést.

A Pioneerből egy kicsit édes, semmilyen íz jött, a gőz is egy picit halovány, nem az a sűrű, testes, hanem olyan hajnali köd oszlóban típusú.
A Dvarw az édes ízeket, inkább a vaníliát hozta ki, a pisztácia később jött elő, de előjött, ergo itt már tudtam, hogy milyen ízt szívok. A gőzélménnyel ennél voltam leginkább megelégedve, nagyon jó sűrű gőze van, imádom.
A By-ka a pisztáciát mutatta meg, kicsi tölcsér mellett. A vaníliát csak a háttérben megbújó édes mellekíz jelentette. A gőze ennek is nagyon jó sűrű, testes, de a Dvarwé jobb.

Tehát FAZIT

Az első hely egyértelműen a Dvarwot illeti, mivel én amúgy is édesszájú vagyok, nekem bejött az általa nyújtott teljesítmény.
A második helyre én a By-kát teszem, bár teljesen más karakter, majdhogynem holtversenyben van magyar hősünkkel.
A harmadik a Pio. Biztos meg lehet jól is építeni, nálam marad a szekrényben. Ha valaki kérdezi, van.

Köszönöm, ha végigolvastad, remélem nem untattalak nagyon. További szép napot kívánok és éljenek a csajok!

Üdv : Orbit az assassin

16 kedvelés

Éljenek a csajok!Köszi a véleményed!

7 kedvelés

Egyet kell értenem :smiling_face:a harmadik hely a háromból az úttörőjé nálam is.
Bár van akinek az a tuti,ez aroma,száj és kedv függvénye mindíg :grin:

6 kedvelés

Hasonló a véleményem csak én a Pio mellé a fiókba be teszem a Dvarwot is… :grin:

8 kedvelés

Ejjjh,pedig ma is arra voltam,nálam is volt csak az idő szorított ma nagyon :grin:meg a gázolaj :joy:
90 literből 89.4-et elpuffogtattam :joy:

6 kedvelés

Kihasználtad mind…így kell… :grin:

5 kedvelés

Picit fostam is az utolsó kilómétereken :joy:

5 kedvelés

Pedig 2 kártya,pénz minden volt,csak az idő :joy::joy::joy:

5 kedvelés

Kigurul…mondta vala egyik kolléga a Gödőllői domb előtt hááát nem adta ki séta volt… :grin:

7 kedvelés

Háát János,ha látnál nèmi fantáziát az A&L aromákba,azon belül is az oni sweet edition-ben,tudod az a zöld​:slightly_smiling_face: lehet máskènt vèlekednèl a dvarw-ról.
Nekem eddig simán elment már eddig egy! tanknyi belőle. :face_with_peeking_eye:

5 kedvelés

Igazad lehet,de semmit nem látok benne max a színe az autóm is zöld… :grin:
Lehet,hogy a dvarw ezeket az ízeket jól hozza de amit én használok abban gyenge… :no_good_man:

6 kedvelés

Azt a pio-t korrekt áron átvenném. Ne porosodjon a fiókban. Felénk szerintem sűrűbb a levegő, vagy nem tudom. :joy::wink:

4 kedvelés

Innen csak a posta € 8,20.-… De 19-én Zalaegerszegen vagyok.

1 kedvelés