Megbízható rta vásárlás

Sziasztok!
Kicsit bővíteni szeretném az mtl rta felhozatalom, hogy ne kelljen napi 2x vattázni​:sweat_smile:
Jelenleg 3 rta-m közül csak a Steamcrave Aromamizer Mtl Rta-t használom!
Jó kis rta, a dohány kivonatot nagyon szépen is hozza, viszont a gyümölcsel vagy a desszerttel már nem bírkozik meg. Bár ilyeneket max heti egyszer szívok :sweat_smile:

Jelenleg 3 Rta-t néztem ki, amik az alábbiak:
-Dead Rabbit Mtl Rta
-Bp mods Labs rta
-Bp mods Pioneer 1.5

Erről a 3 Rta-ról érdekelne a tapasztalataitok!
Megfelelő vattázás mellet tudnak-e folyni 50/50-el?
Íz visszaadás terében jónak számítanak-e?
Illetve mindan más amit jó tudni róluk!

Esetleg ezen kívül ha van olyan rta ami úgy gondoljátok megállná a helyét, akkor azt is szívesen meghallgatom amennyiben max 24mm az átmérője!:blush:

Szép napot!

Szia,

pio nem rossz tank ha ilyen 12k körül be tudod húzni sm-ről, tud folyni, könnyű mellévattázni, ha sikerül jó ízei vannak, kevés th-val. Szar szerelhetőség, nekem főleg ezért ment. Ja, a levegő állítás pain in the ass, elfuserált konstrukció.

Gyümölcsre én még a byka v9-et mondanám, ebben az árban klónba, a többit nem ismerem.

2 kedvelés

Ha még nincs, akkor ajánlom a Dvarw-ot (olcsóbb kivitelben a klónját). Maceramentes, nem folyik, nem szörcsög, th nekem elég, és az ízek is rendben.

1 kedvelés

Őszintén mivel többet akarok vásárolni egyszerre így a high-end most nem pálya.
Klónokból viszont nem tudom melyik fajta lehet jó minőségű. Már ha lehet klónt annak nevezeni, nem tudom…

https://www.tisvapo.it/prodotto/by-ka-v9-full-kit-clone/

Az se sem rossz választás:

https://www.tisvapo.it/prodotto/by-ka-se-full-kit-clone/

Én a v9-et jobban kedvelem.

Dvarw ízben elmarad, szerintem, bár én azt is szeretem.

A klón mindig zsákbamacska, akkor derül ki, amikor elkezded használni. Nekem mindháromból volt klón, egyikkel sem volt különösebb bajom, leszámítva az oringekkel való harcot.

2 kedvelés

By-kat én nem próbáltam, lehet, hogy igazad van.
Ami nekem kell, azt nyújtja a Dvarw. Klónt vettem készletben (tehát 2ml, 3.5 ml és 6 ml tankkal, air-pinekkel, tartozékokkal), tökéletesen működik.

3 kedvelés

szóval olcsón akarsz egy db frankó klónt gyümölcshöz…nem szégyen az :slightly_smiling_face:…akkor a már előttem is ajánlott dvarw lesz a neked való aliexpress-ről…szerintem :slight_smile:

1 kedvelés

Nekem van törpe meg by-ka se klónom is.
Nekem a törpe gyümölcsös aromákhoz jó.
A by-ka pedig a desszertes dohányost hozza jobban.
De tudjuk a nagy igazságot az izlések és pofonok…

Igen, a dvarwnak nem állnak jól a desszertes ízek.

Viszont a bykanak mindegyik jól áll, én nem éreztem olyan hatalmas hátrányt a gyümis ízek terén, pedig mind a 8 rtaval leteszteltem ugyanazt az ízt.

Viszont nekem a v9 jobban fekszik valahogy, mint az se, szerintem a levegőzése más feeling, hiába ugyanaz az átmérő papíron, meg az se mintha szárazabb gőz adna.

2 kedvelés

Dvarw: gyümölcs+kísérleti ízek
V9: desszertek
SE: desszert v. dohány
Ammit: dohány
Expromizer v4: dohány de desszertnek is üt
V5: desszert
Nagyjából ezeket használom most.

2 kedvelés

Viszont a dvarwból karcosabb gőzt ki lehet szedni, plusz sokkal nagyobb skálán lehet állítani a levegőzést, és szerintem egy alis dvarw klónnál nem is nagyon van olcsóbb alternatíva.

Igazából a byka szerintem egy sokkal univerzálisabb darab, a dvarw megosztó, vagy bejön vagy nem.

Szóval…ja ezért használok 8 rtat, hogy lehetne egyet ajánlani? :sweat_smile:

Diplomatból is van klón, minősége számomra ismeretlen, az eredeti veri a dvarwot és a bykát is.

2 kedvelés

Nekem a törpe most zsámolyon pihen :grin:
SE ből szívom a desszertes dohányost
Bishop- ból gyümölcsös…
A tomahawk meg szerintem estére megkapja a prime-ot
A B3-al meg megint tele lett a… visszakapta a kisebb milis üvegét és zsámoly…:joy:

1 kedvelés

Nálam is pihent, most vettem elő, beleraktam a grampa creamet, olyan se íze, se bűze lett. :sweat_smile:

Énis gondolkodtam a diplomat-on de hétvégén pár klikk két enter és ugrott 60k :grin:
Megy bakancslistára :grin::grin:

1 kedvelés


Szerintem egy ilyet kiprobálok, aztán meglátjuk​:sweat_smile:

1 kedvelés

Szia. Szerintem egy Berserker B3-al nagyon nem lősz mellé. Amennyire tartottam tőle annyira megszerettem. Nem mellesleg 6ml belefér.

1 kedvelés