Dvarw fl mtl

Régebben kipróbáltam,nem tudom milyen szívókád lehet,de nekem az már szinte dl annyi levegő jön át rajta :joy:
Nagyon max az 1.4-1.5 de az már a gőzről szól

Hát azért a dl más tészta, az itt kezdődik, ez inkább tág mtl.

a kis 12 watt nem generál akkora gőzt, sőt talán nem is nagyobb, csak gyorsabb

akkor ne szívd olyan nagy erővel…ja én is áttértem kb 1éve a z 1.7-1,8 afc-re valahogy jobb bár nekem a rubik se és a v2-se sűvit…

1 kedvelés

Nekem azt tűnt fel, hogy a dvarwnak van ilyen hangja, aminek hasonló a légrés mérete, eddig csak az csinálta, de mondom, engem nem izgat, akit meg zavar…az meg így járt, nejem szokta mondani, hogy Dart Vader. :sweat_smile:

Há…nehogy leszokjá má :rofl:

Nem semmiképp… :joy:

Szia! Mi volt a baj a gyári setuppal? Innen, hogy jutottál a SS és Clapton huzalig?

Ha ez így megy tovább, 1-2 év, és elmerülsz a DL fertőjében :sweat_smile: Kezdhetsz aggódni :exclamation:
@Attila81 2x0.8-hoz nagyon sok a 8-9 menet, ss-ből a fele elég lenne

2 kedvelés

Igen, próbáltam, de az meg már sok, még a 0-ás levestől is köhögtem. Nem szíváskor, hanem utána.

Már jó ideje 4-5 menet Clapton, 0.8 ohm környéke, 15-18 watt, így szívom a gyümölcsöket a törpéből. Jó szűk afc. Van th, van íz.

(Viszont elkezdett idegesíteni, hogy utántöltésnél ha szétcsavarom, mindig az a műanyag bizbaz jön ki, kiszedi a deck:confused: a vatta meg összezilálódik…)

1 kedvelés

A használt gumit cseréld le, elfáradt. :sweat_smile:

1 kedvelés

Az a szomorúság, hogy sokat pedig nem rántottam bele…már az utángyártott gumi se a régi :joy:

én pl 2 magon sosem próbáltam a dvarwokat ki leheteg kéne majd nézni milyen is​:grin::blush:

Én egyszer kipróbáltam.

Sokat kísérleteztem különböző huzalfajtákkal,nekem eddig ami a legjobban bevált,1.2-es levegőzővel ss316L 28 GA huzalból,2-es magon.,~ 0.6 Ohm körüli érték mikrocoil,azaz összenyomott tekeréssel.
És,igen a vattázást,nagyon el kell találni benne,-mondjuk ez minden tankra érvényes.

2 kedvelés

Te döntöd el melyik fog beválni :smiling_face:

ugyanez kicsit hézagos tekeréssel, DL tankban, szűk levegővel.
Frankó a th 17-18 watton. (3,5 mg/ml nic)

39 bejegyzést új témára osztott fel: RTA ízvisszaadás

Én szeretem! :slight_smile: Ott figyel a többi, de csak mindig a törpét nyúzom. Egyszerű építeni, tölteni, használni. Pl. Brünhilda valamivel jobb ízben, de ezzel kevesebb a macera, nem “fejnehéz” a szerelék és több a th.

8 kedvelés

Megvan a ripley is, még lehet, jobb a bishopnál. Bár aki ennek meg a Brunhildenek a töltését kitalálta, a pokolban fog égni.