Dvarw MTL FL-hez tekerés és milyen liquid segítség :D

Hát nem nagyon érzek ízt a Dvarw-ba. Al Carlo tobacco Salted Caramel és Rocket Girl Wild Fruits Tobacco liquidem van.már minden tekerést próbáltam és nem érzek ízt.nem tudom miért. :frowning: Váltsak tankot vagy sem?

3 kedvelés

Vattát válts! Most így látatlanban megmondom​:blush: bővebb info? Eléggé megritkitottad stb.

3 kedvelés

Milyen levegőbetéttel,milyen magon ,milyen vattával használod ?

4 kedvelés

7 kedvelés

Szia! Ivett mondja a tutit! Ni 80 28ga vagy ha Ni allergiád van SS316 szálhuzal, 2-2,5 mag 5-6 tekerés. Sajna Kanthal Dvarwba nem adja igazán. És vattából is próbálj többfélét. Annak az íznek jönni kell egy átlagos setuppal is!

11 kedvelés

A cotton clouds pedig jó :thinking: nem tömöd meg nagyon? A huzalt nem ismerem :grin:

3 kedvelés

Ni80 vagy SS316L, 26,28 vagy 30ga sima szálhuzal… Ezekkel próbáld meg… Sztem… :grin: De ez csak mint ötlet,… :grin::grin:

2 kedvelés

Én is túltömtem, és marha diétás lett a karamell.

3 kedvelés




5 kedvelés

Szóval kérem szépen, most már tudom, hogy melyik ez a karthal, csak nem voltam biztos benne. Azt cseréld le, sima szalhuzalra​:grin: Kaptam múltkor ajándékba próbára, nem jött be még a Dl-be se​:blush:

4 kedvelés

Bizony …ni 80 vagy ss…1.2 levegővel :wink:

3 kedvelés

Ennyire xar a Kanthal? Most találtam egy 10 éves, bontatlan gurigát… Akkor nem erőltetem. Régen odavoltak érte :roll_eyes:

1 kedvelés

Nincs vele baj,réges régen csak az volt :grin:
Mára már változott a leányzó fekvése :wink:

5 kedvelés

Nem tudom, valahogy azt éreztem, hogy nem heviti föl eléggé :thinking:

2 kedvelés

ami képen látható most azzal tekertem meg

7 kedvelés

Nekem a legnagyobb kétlyukú AFC jött be, és 2mm-es tekercs 8 menet Ni80 clapton. Igaz, az enyém Dvarw16. A világ legjobb ízű tankja ezekkel a beállításokkal. De csak így tekerve. A By-ka csak annyival jobb, hogy lehet tekerészni.

3 kedvelés

Az nekem nagyon huzatos úgy mtl re.
Nekem a 2x0.8-as jó ezért jó a vape világ ,kinek mi jön be.

2 kedvelés

Nekem a ni80 nem jön be a Báááájjjjkkkkáááá-ba és pont! :joy: :rofl:
Kanthal, SS316L igen, hamár homár legye kövér juhéj… :wink: :joy:

6 kedvelés

Nálam az SS TC nélkül bármibe égett ízt ad. Igaz, azért is tud ez a huzal TC módot. Anélkül csak nagyon sok menettel, vagy nagyon kevés Watton használható.

2 kedvelés

28ga ss316l 2.5magméretnél 7-8 menet remek ízek tc-nélkül is,évekig így használtam,manapság váltottam kanthalra allergia gyanú miatt hátha…abból elég 6menet is​:relieved:ott valami más lessz,ha ss-el tc nélkül watt modba dry hit-elsz​:thinking:Mondjuk én mtl-be 12.5 watt fölé sose megyek inkább alá,de ezzel a szettel 12.5 watt bőven elég​:thinking:

6 kedvelés