Dvarw fl mtl

Ha sűvit a levegö akkor szűk az afc amit használsz a szívóerődhöz képest…

Ispy egy dyson :joy:

Fizika, a legnagyobb afc van benne, a levegőt hallom, ahogy áramlik be a levegőzőn, ezen az építés nem segít, max ha leveszed kisebb afcre, de azt meg nem szeretem.

Kisebb afc-re?Aha…na ma is tanultam…:+1:ha valamít szűkitesz de ugyan annyit akarsz rajta át szívni egyre jobban sűvit.szerintem.

1 kedvelés

Kettessel használod ?

Igen.

Vastagabb huzal,kevesebb ohm ? Próbáltad úgy ?

1 kedvelés

Nekem ez így megfelel, íz és gőz rendben van.

2 kedvelés

Ezt értem ,csak logikázok hogy 26-27 ga,abból tudsz 0.6-ot tekerinteni és hátha az nem “süvít”

1 kedvelés

Nálam is, csak 17.5 watt, gyümölcsízhez. (Lekvárfőzés)

Értem, de nincs vastag húzalom és nem is nagyon izgat a hangja. :man_shrugging:

így most 0.8 ohm, 12.5 watton pont jó.

1 kedvelés

Én végig próbáltam szinte mindet amit ajánlottak,így,úgy ennyit annyit,kettes hármas mag :joy:
De csak a megszokottat tekerem bele ami nekem jó,2.5 bevált, a kettes nem pedig a gyártó is azt ajánlotta de rácáfoltam :joy:

Nekem ez jó mindegyikbe, olyat meg nem szoktam megjavítani, ami nem romlott el. :sweat_smile:

Penon…Arti… :joy:

Nem volt azoknak semmi baja…az elején. :rofl:

Az elején a gomb van meg a kijelző…mi baj volt a hátulján? :roll_eyes::thinking: :grin::grin:

Huh, ne akard megtudni, a lényeg, hogy mészárlás lett a vége, de aztán mindeki túlélte…

sőt marha drágán el adta…ja az nem Ispy volt :joy:

Tapasztalatom szerint nem, ha kisebb afcket használok nem szívom olyan erővel, régebben 1.2-es afcket használtam, de ahogy engedi a nagyobb slukkot, úgy szívom erősebben, a kisebb afcvel inkább lassabb, hosszabb slukkok mennek, de én jobban preferálom a gyorsabb gőzt. Mint rájöttem. Néha már az 1.7-et is kevésnek éreztem, de például a byka se nem sűvít az 1.7-es afcvel, de nincs bazinagy beömlő az oldalán. Illetve azok sem szoktak, mint pl. a byka v9, ahol sok kisebb lyuk van.

A két penont még érlelem, amíg 300k nem lesz darabja, úgy látszik csak ki kell várni. :sweat_smile: