Dvarw fl mtl

Lehet, hogy az építéssel van gond, mert nekem fele akkora levegővel sem melegszik.

Szerintem a vattázás a titka, nem szabad sokat használni, de jól kell eltalálni a pozíciót, mert különben meg folyik, mint az állat.

Folyni nem folyt, de ha kevesebb vattát tettem bele, hangos volt.
Tudom nem.hallgatni kell :joy:

Amióta ezt a bajuszt használom nem olyan vészes, bár a feleségem hangját még elnyomja mindig, de egyszer már volt olyan, hogy nem durrogott. :sweat_smile:

Hát én most a kedvedért beleszívtam. Hallottál valamit? Naugye, Meg kell tudni építeni :smile:

Volt, hogy én is elcsesztem, nem éreztem ízt, de akkor véletlen 1 menettel többet tekertem, meg a vatta is sok lett. :thinking:

1 kedvelés

És te még hallasz valamit?:joy:

Egyébként azóta már van tripod 2 és most ez a rubik rta és szerintem simán hozzák a dvarwot hangban, ez az ilyen nagylyukú levegőzők tulajdonsága.

Hogy mondja kedveske? :rofl:

A tripod 2? Nincs is hangja :woman_shrugging:

Most nem vettem be a vicces bogyót.
Volt hogy nem volt íze nekem sem,de ha azt mondom napi használatban van akkor azt elvihetitek.
Csak most lusta vagyok kimenni érte.
Vatta a nyitja !
A “műanyag” tetejénél kell elvágni és lazán az etetőhöz tenni.
Legalább is nálam ez vált be .

1 kedvelés

Hát most beleszívtam és rögtön durrant is egyet a rohadék a kedvedért. :sweat_smile:

Mondjuk én a legnagyobb afc-vel használom.

Nekem az 1.2 van benne, és csak suttog​:blush:

2 kedvelés

Igen, amióta én is így csinálom (nem tőled loptam, magamtól vagyok ilyen okos :sweat_smile: ), azóta tényleg sokkal jobb, előtte én is teletömtem vattával, ahogy kell.

1 kedvelés

Agyad vót az :rofl:

Egyiknek sincs hanja…

Oké, magyarázátok meg nekem mit hallok. :sweat_smile:

A halk tank valahol az ataman v3-nál kezdődik, na annak nem volt hangja.

Hallom ahogy sűvít a levegő…olyan mint valami kompresszor.

Lehet lángol a tető, az ropog :rofl:

Akkor nem tudod megépíteni…jól…:slightly_smiling_face:

Tényleg furi,mert még a v9-nél is csendesebb nekem. Pedig annak sincs nagy hangja