Dupla 18650 vs. 21700 mod

Azért írtam alá,mert nem engedi megjeleníteni​:smiling_face:
Ha érdekel rákeresel :smiling_face:
Nem a levegőbe beszél…

2 kedvelés

látatlanban is tanúsítom…20watt-tal úgy telegőzölöm a 40nm-es nappalit “pillanatok alatt”, hogy ha ezt másnál tenném az már vérciki lenne. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Én is tudom milyen. Ezzel a setuppal kb 2-3 méteres sárkány gőz jön nekem. :dash:

2 kedvelés

Én L200at használok, 52 watton dübörög és két napot röhögve elmegy. 4 hónap alatt egyszer sem hagyott még cserben még a szakadó esőben sem.

Lehet már 8000mAh 21700as akkukat kapni? :smiling_imp::slightly_smiling_face:

Nem olvastam végig az egészet, szóval bocsi ha ismétlek. Az alap kérdésre, szerintem 2x18650-nel jársz a legjobban. Én a single kerítésdrótot most is 70-80 watton nyúzom és így bírja 2 napig az akku. Ha csak 1,5-szörösét veszed alapul a dual építés miatt is ott tartasz, hogy max teljesítmény környékén használnád az 1x21700-as modot, ami meg annyira nem tesz jót neki hosszú távon. Ellenben egy 2x18650-es mod azért bír már 200-230 wattot is. Tehát végső soron én inkább használnék egy 2x18650-es modot 50% teljesítményen, mint egy 1x21700-asat 80-100%-on.

Melyik dual 18650es mod az amelyik 70-80 watt-tal 2 napig bírja?

Smok G-Priv 4-et használok, most jelenleg 70watton, (ez a lötyi itt a finom, de a desszertekkel inkább 80 watton hajtom) 18,9 amper, 3,7 volt és minden második éjjel töltöm. De szerintem viszonylag keveset szívom, kb 200 slukk van benne naponta. (fogalmam sincs, hogy ez sok-e vagy kevés :smiley: )

Szerk: Előtte az Argus GT 1 is ugyanezt tudta amúgy.

Ja 200 az ló fity :grin:.

Ennyit kíván a szervezet a 6-os lötyiből :smiley:

így már oké…olvasva amit írtál már majdnem földhöz vágtam az új dovpo-m :rofl::joy:

Pont ezért írtam, hogy ez puff szám függő, egyébként semmi gond a napi 200-al, én mondjuk nem nézegetem, de lehet nekem se több, igaz mtl és 10mg.

De szerintem felesleges 70 wattra építeni, ki lehet azt hozni 50-ből is és akkor a duál 18650 bírni fogja az 1 napot.

Vagy venni kell egy steam crave titánt. :joy:

image

ez nem a pécsi vape-boltos ember? Ismerősnek tűnik

Úristen ez very big… :rofl:

Ezért szeretem a Vsticking vk530-at, és az L200-at :+1: tégla de csak b24, nem b30 :grin:

Na én is le merítettem ma az akkut igaz este még kergettem bele 120 puffot ez a vége . Akku csere

5 kedvelés

Nagy agyalások után mellette döntöttem. Remélem nem bánom meg :slightly_smiling_face: :upside_down_face:


7 kedvelés

Vaporism???

Nem, Facebook csoportban találtam egy úriembernél :slightly_smiling_face:

Meg van még esetleg a mód? Kérhetnék véleményt mennyire jött be?