Dupla 18650 vs. 21700 mod

Nálam most 0.4 Ohm van bennt és ilyen 34,5-el hajtom

2 kedvelés

Nekem 0.83 13-18w de most tcr ben nyúzom kb 6 napja az is a körül szabályoz le és dl pontosan drl


5 kedvelés

Kérnék egy kis segítséget a sorrend felállításban :smiley:

milyen sorrendre?

Azt látom Arbieterel akarod nyomni azt milyen tekercsel szeretnéd kb hány ohm-on ? Mennyi puff ami bele szaladna egy nap ? Ha solo-t veszel akkor is 2 akku max-hoz van 18650 adapter. Az egy éves akkut meg szerintem ha nem nyüstölted halálra akkor még nem kell cserélni

2 kedvelés

Jelenleg NI80 Fused Claptonok vannak itthon 0,3, és 0,4 ellenállással. Naponta nagyjából 600-800 puff megy bele egy nap
Nem biztos hogy dualban fogom hajtani, csak azt még ki sem mertem próbálni, mert szerintem 70 W körül ekérne, és az már lehet hogy sok a 18650-nek. Vagy hülyesg? :smiley:
Jelenleg egy VTA5A, és egy Molicel P26A van szolgálatban, de mintha már csak felét tudnák mint annak előte, de lehet hogy hülyeség

Ha jól értelmezem akkor a Molicel P28A a tuti ugye? :smiley:

30 watt felett felejtős a single 18650

Hát solo dl 70w azt nem csodálom 2 akku kell . Az ellen állás határozza meg nagyából mennyi watt kell kicsiben te. De ha minden féle módon dl az előny akkor duál akkus. Szerintem ahogy @Zsolt68 és én csinálom ritka eset . Ugye mihez mi kell kalapács vagy szögbelövő :grin:

21700 ás is ? :thinking: Jó ne aprózuk el wismac gen 3 1kg fém ház 3 akksi :grin: vagy hammer of god 4 akku

Mtl-lel lepirítok egy samu 40 T-t napi szinten melóban​:grin:attól függ kinek mennyi ideje van szipákolni,de szerintem is dupla akku inkább​:grin:

Már nem a dupla akku a kérdés nála hanem az, hogy 2x18650 vs 2x21700 féltégla. Utóbbival sincs gond (megvan a maga előnye), de én biztosan nem cipelném folyamatosan sehova.

Az igen van időd hol dolgozol :thinking: lehet hogy írtad de nem merem azt írni Égifolyosó takarító :grin: te fújod a felhőket :rofl:

Én a nem téglára szavaznék :grin:nekem is sokminden van a zsebemben,de arra mindíg van egy rendszeresített hely a kantárosban felül :stuck_out_tongue_winking_eye:

Kara csatolható telefon tok és a féltéglával lehet edzeni közben :grin:

4 kedvelés

Néha azért dolgozni is szoktam :rofl:de akkor is lenullázom estére,pedig nem régiek​:smiling_face:

Erről van egy klassz yt videó 2.5 ohmmal dlezni 15-20 wattal :stuck_out_tongue_winking_eye: ha megtalálom ideteszem

1 kedvelés

A mai fiataloknak érdemes rászánni azt a 30 percet :blush:

Tanácsok kezdőknek is. 20 W -on is lehet nagyot gőzölni.

Hát sokat nem látok belőle de alváshoz jó lesz a fekete kép :rofl: