Dupla aksis mod

Sziasztok vaperek, erőt egészséget. Szeretnék tapasztalt emberektől kérdezni vagy véleményt olvasni. Érdekelne engem dupla aksis mod, amibe természetesen bele lehet tenni dupla 21700-as akku cellát is. Tehát olyan mod amibe behelyezhető kettő 21700-as akkumulátor de ugyanakkor piacon hozzá is lehet jutni mint pld: (Liquidhall, hunvapor, juicevapour, eliquidtrafik, ) oldalakról rendelhető. Bármilyen márka érdekel ami dual 21700-zal bír. Írjatok nekem hogy milyent érdemes vennem ami bírja a nagy és széles dl vapelést. Köszönöm előre is nektek.

Szia
Geekvape L200 Classic
Én is azt használom
Samsung 21700 40t cellákkal
És itt meg is tudod vásárolni másnapra nálad is van ha délelőtt rendeled meg

Ezt kinéztem én is elsőnek igen a Geekvape L200 classic-ot. Akkor ez a típus valóban bír dupla 21700-zal is ezek szerint, nem csak dupla 18650-nel. Nah ennek most örülök.

Mind a 2 cella fajtát tudod használni benne kapol hozzá 2 db 18650 cella adapter

1 kedvelés

Ez a Legend amit tanácsolsz. De vajon a sima l200 classic is bír dupla 21700-al?

Mármint a sima geekvape aegis l200 classicra gondolok

Ez a legend Classic amit átküldtem neked csak rosszul tettek fel képet róla
Én is megijedtem mikor rendeltem náluk írtam is nekik az elején rendelés előtt hogy ez nem a sima legend azt mondtak hogy nem mert ez a Classic és tényleg az is volt mert a sima legend be csak 5-fel ml a likvid kapacitás de a classicba meg 6ml
Viszza térve a sima legend be csak is 2x 18650 cella megy bele sajnos csak
Ezért is váltottam én is a Classic ra

1 kedvelés

2 db szín közül tudol választani de én a te helyedbe a feketét választanám

1 kedvelés

Gaur 21 lenne az én voksom…talán kapható is a közelben

3 kedvelés

https://vaperina.cc/t/geekvape-l200-classic-dual-21700-1-hetet-hasznalt-hibatlan/23970?u=tyutyika

1 kedvelés

És a vaporesso target 200 mod-ba vajon be lehet tenni kettő 21700-as akkumulátort? Vagy ebbe csak a 18650-esek jók?

Az csak dupla 18650

Gaur a legjobb választás :ok_hand:

1 kedvelés

Csak ahogy néztem amit hamar meg lehet rendelni az csak a gaur 18, de ebbe csak dupla 18650-es jó. Nekem van dupla 21700-as aksik ezért kellene dual 21700-as mód de olyan amit hamar meg is lehet rendelni. A 21-et már nehezebb megrendelni mert körülményesebb.

Tastyvape-nél van Gaur-21

3 kedvelés

Igen. Kizárásos alapon csakis ezt tudom venni ami egyszerre bír üzemelni dupla 21700-as aksival. Tastynál be is lehet szerezni egész tűrhető áron. Köszönöm a tippet, erőt egészséget.

Szintén Gaur21, nagyon szeretem. Normális akkuval közel 800 slukk nálam, viszonylag gyors bekapcsolás, rövid animáció

1 kedvelés

Megvan, azt vettem jajam. Szénszálas karbon fekete Vandy Vape Gaur 21
Holnap érkezik. Van hozzá nálam jelenleg négy darab 40T-s 4000-res aksim, 21700-as. Ezzel már erősebb coilokat is elbír a Blotto Max, erősebb moddal.

1 kedvelés

1 kedvelés

Ahogy néztem az utolsó carbont hoztad el…jó időzítés :+1:
Ez a legpofásabb az összes közül…szerintem is :slightly_smiling_face:

1 kedvelés