Dohányzóhely vs. Vapelő hely aromák bevonásával

Igaz, 12 óra alatt lehet pöfékelni. :grin:

3 kedvelés

Ugye egy párszor megfordultam arra​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ezuton megkerdeznem @Vaperina_Kinga, hogy a vanillia aroma liquidet belerakhatom sütibe? A sima aroma nagyon rossz, vagy drága :blush:

1 kedvelés

A rúd olyan hosszú üvegbe az fincsi…

2 kedvelés

Úgy tudom igen, de ne sokat. TPA az élelmiszer aroma (is), illetve azt hiszem a FlavoArt-ot is lehet, de majd utána nézek. :slightly_smiling_face: Én 1-2%-os adagolásra emlékszem.

1 kedvelés

Jajj várj @Ivett liquidet írtál, én az aromára írtam ezt. Liquidet ne. :heart:

2 kedvelés

Mocskos alázó szitu :roll_eyes:plusz a dohányzás drágább, mint valaha… addiktív cuccokon IS mindig nagy biznyic lesz.

Emlék: 2007 körül, az akkori cégemnél Frankfurtba mentünk egy gépkiállításra. A frankfurti vasúti főoályaudvaron már akkor fel voltak festve citromsárga négyzetek a peronra. Bele kellett állni cigizni :joy:búra meg semmi ilyesmi nem volt. Ez nekünk új vokt (akkora nemzetközi világlátott én sem vagyok).
Teszem hozzá, itthon meg még a melóhelyen ülőmunka mellett a jobb kezemnél volt a hamutál.
Na, rendőrök azért grasszáltak, betereltek a szofimmal a “kockába”. És mindenki bennünket nézett bután, mint a majmokat.
Ökörködésből kilépkedtünk a kockából, hogy oldjuk a feszkót. Kollégámra majdnem ráhúzott az egyik fuck about gumibottal :roll_eyes::grin:na, akkor onnantól fegyelmezetten elszívtuk…

Hát én csak észak olaszba voltam autóval, Lignanoba, köszi, a repcsi jobb. Már ha nem baszik ki veled a wizzair és 4 órát késik a gép…nem mindenki buszsoför. :grin:

Gondolom baj nem lenne belőle de nem raknám sütibe…

1 kedvelés

Már majdnem raktam Latakiát babfőzibe…de mondom, drága spice lesz az :grin:

Aromara gondoltam csak nem étkezési :laughing: tpa jó, oké

1 kedvelés

Ez meg a cseheknél van. Prágában fizettem 70 eurót mert rossz helyen cigiztem. :joy:

Nem a szádon? :joy:
Ok, magas labda volt :wink:

Aaaaz szép :+1:

Baj nem lesz, viszont egy bizonyos webshopban még az az arány is fent volt, hogy mennyi kell a sütibe. A TPA pedig 2 féle dologra gyártja az aromáit, étkezésre, ecigibe ezek amúgy ma már a TFA rövidítést kapták. De TFA az a TPA. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

De ott, csak nem álltam bele a sávba, mondom hátha jön a mentő. De aztán mondta a morcos rendőrnéni, hogy az nem a mentőnek van, de ha nem fizetek bírságot hívhatok később egy mentőt magamnak. :joy:

Nem semmi amúgy, régebben nem társítottam így össze. Amíg nem kaptam füstölthús aromát egy komámtól…amiből 1 csepp befertőzte a szűkebb élőhelyem, oly henteses volt :joy:
Nem erre a füstösségre vágytam Ego-ból.

Hozzánk csak a töredéke jut el. :slightly_smiling_face: A sült szalonnás aroma dúrva volt. :joy: Az meg chipsbe szokott beleadagolódni. :slightly_smiling_face:

Jó étvágyat! :face_with_hand_over_mouth:

1 kedvelés

Nem is tudtam…de valós lehet.

1 kedvelés

18 bejegyzést új témára osztott fel: Perverz Vape banda