Dohányzóhely vs. Vapelő hely aromák bevonásával

Többek között ezért is szeretem Görögországot.Ott is kötelezően ki van téve a tilos dohányozni tábla,a pincér meg automatikusan hozza a hamutartót :joy:

Anyám is mindig megkérdezi, hogy hozza-e, amikor előveszem a szettet. :rofl:

2 kedvelés

Ez az bizony. TPA-s is van. Meg volt valami gofris sültcsirkés is. :joy:

5 kedvelés

Ez semmi, van ennél lejjebb…

A rák láb kifejezetten felzaklatott. :rofl:

Én se vagyok már mai gyerek, középsuli másodikban már bagóztam…de még gyufa volt. Aztán menőbb lett a szitu, lett öngyújtóm negyedikes koromra.
Ja, csak minden gyújtás után kibaxtam rutinból, amíg hozzá nem szoktam. :joy: Eltartott egy pár napig…
Jól nézhettem ki, ahogy kukázok a szolnoki főpályaudvaron :grin:
@Ispy ez aranyos amúgy :blush:hamutálat…

(Köpőcsészét hozzon, mama, mert ez a likvid borzasztó :grin:de legyen mégis hamutál, a driptipen keresztül kiütögetem a kokszot :joy:)

7 kedvelés

Dohányzós élmény : nekem az alalógos kolléga “fúj,te is azt a szart szívod? Tök büdös”
Megemlítettem neki hogy szerintem a cigi elvette a szaglását​:rofl:
Cserébe már 1 analógos meg egy iqos-ost betérítettem a cégtől plusz a férjem meg édesanyám is megtért az elektromos cigihez​:100::boom::heart:

9 kedvelés

A munkahelyemen nem lehet se elktromos se analog cigizni. Fogalmazzunk ugy, h du 3 korul mar nem szamit tul jo otletnek odajonni jozzam valami problemaval :smiley:

5 kedvelés

Én tuti valami nikotinos cuccal ápolgatnám a börkémet​:rofl:
Amennyire tudom rühellni néha a jónépet még gőzölve is, szerintem szép ápolt kézfejem lenne​:rofl: