Dna vagy nem Dna?😀 Lost Vape Thelema

Igaz,de már hátha jön a hétvége és bedugom a….:joy:
De közben a D-t szívom :grin:

Értem ezt a ZQ-t meg nézed mint közteres a Maybachet… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Megyen e így issss :joy:
Majd ha végeztem hétvégén ráugrok,lepirírom a kis cuccost :rofl:

1 kedvelés

Jim Carrey Reaction GIF by MOODMAN

Tényleg érdemes jobb lesz…

1 kedvelés

Másik Zolika, de Jaja​:+1:

(Rejtett fórumnyalis kép :grin:)

5 kedvelés

Én személy szerint nagyon szeretem a DNA chippet, de csatlakozok az előttem szólókhoz ha nem tc-zel akkor nagyon felesleges.

1 kedvelés

Én úgy veszem észre nem csak TC-ben más…de ez lehet csak placebo

2 kedvelés

Ahogy a Dicodes is? Mert akkor nem is tudom miért vettem ezeket :rofl:

Yihinél nem igazán érzek különbséget. A DNA már azért kiérződik VW módban is. Dicodes szintén.

1 kedvelés

Nekem is ez a véleményem…

3 kedvelés

Srock dnanál én sem éreztem difit, dicodesnél viszont látványos wáó volt.

2 kedvelés

Igen más az biztos! Ennek ellenére azt kell mondani sajna a Dani sem tökéletes! Igaz sosem érzem a hiányát! De talán azért is hiányzik nagyon, azért kipróbálnám azt a 11,7 Wattot! :grin:

Sima watt üzemmódhoz a Vaporessónak vannak jó fejlesztései, váltakozó feszültséget küld a tekercsre-meshlapra és ezzel valóban jobb élményt nyújt, a Dicodest, Yhyt pedig nem ismerem, így azokról nincs információm.

1 kedvelés

Így visszaolvasva nem a sima watt üzemhez vannak üzemmódok hiszen az sima watt. Csodálatos fantázia nevekkel látták el.

Nekem a Yihi és a DNA és immár a Dicodes is bejön. Bár ordító különbség számomra nincs, de azért VAN. :slightly_smiling_face::+1: Nem hiszem hogy Placebó…valós teljesítmény, a kimeneti kapcsolóüzem jelalakja, a freki…ki tudja.
(Pedig régen olvastam is cikket, ahol szkóppal is megnézték az elektronikákat).

Olyan ez is kicsit, mint a Hifi, High End, Audiophile. Lehet jót zenélni olcsóbb rendszeren is, ha az kiegyensúlyozott…

3 kedvelés

Van is egy 20-ba vásárolt luxe 2-öm, viszont elég nekem az egy akku Mtl-hez… Na meg a luxe-ot nem viszek utcára :rofl:

Végigolvasva az írásaitokat, felmerült bennem a kérdés, hogy vajon egy olcsó(bb) Thelema verzióba később belerakható a DNA 100C panel?

1 kedvelés

Tippelem, hogy méretkompatibilis. De célszerűbb azt venni, amire tényleg vágysz.

3 kedvelés

Ha egy modból van dna verzió is, akkor esélyes, hogy a körítés ugyanaz, azaz be fog férni. Persze biztosat nem tudok.