Dl rda, rta, rdta, sub ohm tankok kazanok, modok

Nincs mit. Ha bármi érdekel róla jelezz nyugodtan :wink:

1 kedvelés

Nincs eladód véletlenül? :laughing::joy:

Sajnos nincs csak amit használok. Ali-n nézz körbe. 1 másfél hónap és nálad lenne :smiley: vagy keress pár csoportban Face-en. Én is ott találtam :slight_smile:

1 kedvelés

Köszi, kutakodok akkor :ok_hand:

Mai szett es egy kis coil csere vattazas.

4 kedvelés

Nos végül Vendy vape pyro v3 rdta lett, még várom amíg a francia barátaink elküldik. De kiváncsi leszek rá. Igyekeztem a legférfiasabb színt választani ezért szivárvány színű lett a kislányom azt mondta az legyen de legalább megy a modomhoz.

1 kedvelés

Sziasztok! Por,csepp és ütésálló modot (beépített akksis lehetőleg,de nem feltétel) keresek, 80watt feletettit. Tudtok ajánlani olyat ami jó lehet? Illetve létezik olyan min. 4 ml-es tank, ami szintén bírja a strapát és porlasztós? Nem kell,hogy csajos legyen, nem nekem lesz, ismerősömnek próbálok egy emberes, munkába (kertépítés) is vihető szettet ajánlani. Köszi :slight_smile:

Szia. Agis legend. Dupla akus. Vagy solo.

1 kedvelés

Megérkezett az első dl tankom Kép

5 kedvelés

Esti Gőz gép!!:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Brünhilde, brünhilde. De szep is. :grinning:

1 kedvelés

Szép is jó is!!:grinning:Az Mtl-e milyen???

Mtl- e is jo es raadasul kicsit kisebb. Viszont ammit mtl- ben nem jonnek az izzek. German 103 csinalt porlasztos tankot is. Az is tegnap jott meg. Kriemhild. Nagyon jo izzek jonnek belole. Siman feler egy rta- val.

2 kedvelés

Az Ammit-nak szerintem kevés az a ohm probàld 1.0-1.5 közzé lőni és 10 pár watt!nekem is van egy de nem használom mert túl szűk a levezőzése!

Szép ez is!!:grinning:Mennyiért rendelted??

1,2- es benne a tekeres. Gyarit raktam bele. Super sorb vatta van benne. Probaltam 10-15 wattig. Semmi normalis iz. Brünhilde mtl- ben jonnek a dl- es izzek.

1 kedvelés

Levegőzéshez elég közel húztad a tekerést? A vatta könnyen járjon a tekerésbe+amikor betömted mindkét végét a lébeömlőbe egy kicsit emeld meg. Jól áztasd meg a vattát majd izzíts rá!

Koszonom. Szerintem ez rendben van. Azt is mondtak, hogy a sok dl utan kell egy kis ido, hogy itt is jojjenek az izzek.

39€ volt. ha a kruemhildre gondolsz. De ez sima sub ohm tank.

1 kedvelés