Dl rda, rta, rdta, sub ohm tankok kazanok, modok

Próbálj beszerezni egy Skyline tankot! DL-ben és MTL-ben is használható, AFC cserével. Természetesen klónt, mert az eredeti, kb 250 Euro.

Ránéztem de leginkább csak rta-t találtam az meg nem az én pályám. Én a Geekvape Avocadora gondoltam csak nem igazán ismerek olyat akinek lenne tapasztalata ezzel a tankkal.

Nagyon szépen köszönjük a próbálkozást! Ez nagyon sokat jelent. :heart: Ugyanis pár ember miatt nem éri meg nekünk mindezt fenntartani. És igen, kicsit nagyon kiakasztó hogy itt van, kész van, aztán talán 3 ember van itt, abból 1 én vagyok. :grinning: No, de egy ingerküszöb körüli válasz… :blush:
Nekem volt Avocado-m. A töltése könnyű, építeni is, szerintem teljesen rendben van. Viszont kicsit folyik fektetve ha nincs meg a kellő magméret és a megfelelő vatta mennyiség. De szerintem ezt egyszer mindegyik tanknál el kell játszani. Használható singleben is, ha esetleg sok a duál, vagy MTL-ként szeretnéd használni. Az Avocado szereti a clapton, és a kicsit tömörebb vattákat. Én rosszat nem tudok mondani róla. Ha szebbet, újabbat akarsz esetleg Brunhilde, Ő speciel nem folytat fekve mert a sodronyok azok nagyon a helyükön vannak. Ha esetleg, véletlenül, a Taifun BT-vel is szemezgetnél, akkor nézz más felé szépen kérlek. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Hat sajnos eleg kevesen vagyunk, pedig nagyon jo kezdemenyezes.

2 kedvelés

Szerintem jobb lett mint elképzeltem. Én csak akkor láttam a felületet mikor Donát elkészült vele, leteszteltem, áthoztuk a cikkeket, stb…
De nem nagyképűsködni akarok. Remélem sokasodunk, mert a facebook eleve el van kurvulva, ott nem hinném/hinnénk hogy bárki normális választ fog kapni bármire is. Meg ugye ha valaki máshogy csinál valamit egyből mennek a röhögős reakciók. Nagyon vissza tud ám húzni az ilyen. :pensive: Legyen ez egy családias hely. Ahol tényleg azt kapja az ember amit vár tőle! :blush:

5 kedvelés

Hat remeljuk igy lesz. Igy tovabb.

1 kedvelés

Sziasztok, Brunhilde kisasszonyról van véleményetek, infótok? Drag minin használnám…jó lenne rá? Ajánljátok? Köszi

Szia. Nekem van. Nagyon szeretem csak kicsit magas. Azzal baratkozni kell.

1 kedvelés

Szia, egyértelműen MTL vagy szűk DL is inkább? Vannak jellegzetes hibái,buktatói amire oda kellene figyelni? Ajánlás alapján használsz fix vattát és tekerést vagy te kisérletezted ki hozzá? Köszi

Szia. Akkor sajnos nem tudok segiteni. Nekem dl- van. Az dual coil. Ha jol tudom az mtl az single coil.

A dl-ről is szívesen meghallgatlak,mert mindkét féle tankjaim vannak. Ha szánsz rá időt megköszönöm :slight_smile:

Mire vagy kivancsi. Semmi extra. Dual coil. Nagyon jol allithato levegozessel. Vattat en vandyvape cipofuzost hasznalok. Amugy semmi extra nincs a vattazasban. Megy konnyen.

Sziasztok! Pont ma jött meg nekem is a brunhilde dl, elsőre sikerült a vattazas, szóval tényleg nem nagy kunszt. Levegozesre nekem kicsit szűk a guillotine v2 után, de a remek íz, nagy tank és király kinézet kárpótol érte, abszolút ajánlom :grin:

2 kedvelés

En mostanában dotmod dotaiot használok legtöbbször. Most ez jon be.

Köszi az infókat mindkettőtöknek!

Nagyon kacsingatok RDA irányba, ha tudnátok ajánlani DL & MTL-t belőle hálás lennék :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Sziasztok! Láttam itt Vapefly Galaxies tankot. Milyen tapasztalatok vannak róla?

Szia! Van egy RDA-m belőle, nem rossz, nagyon kompakt ezért mindenre rá megy. Ízre kiváló, levegozese trükkös de jól állítható. Eladó egyébként :grin::grin:

Szia. MTL-re tudom ajánlani a Cthulhu 1928 RDA-t. Elég szűkre és levegősebbre is lehet állítani. Squonk pin is van hozzá. Ízre nálam remek.

2 kedvelés

Köszönöm, néztem róla videót és elégé felkeltette az érdeklődésemet :slightly_smiling_face:

1 kedvelés