Dicsekvős poszt!

Én még ki is számoltam itt egyszer, és valóban így van. Viszont ha azt a pénzt nem költöm el…akkor elköltöm másra. :sweat_smile:

4 kedvelés

Napok óta a kumulus kosárban hever a 8 aroma, de nem, nem veszem meg akkor sem, inkább veszek még egy billentyűzetet, abból még csak 4 van, nem vagyok én hülye. :point_up: :rofl:

8 kedvelés

Csak úgy dióhéjban? Itt senki se normális. Azok, akik az ellenkezőjét bizonygatják, azokkal vigyázz!! Ők a legveszélyesebbek :flushed:

8 kedvelés

nem szeretném kiszámolni… :slightly_smiling_face:

És ha majd közeleg a vég ? Akkor fog eszedbe jutni hogy bakker,akkor mikor volt nem vetted meg ! :joy::joy::joy:

Van még 3 hónapra elég bekeverve és 35 flakon aroma, kicsi nagy és közepes, szóval ez a pillanat talán sosem fog eljönni. :sweat_smile:

7 kedvelés

Fel vagy tankolva rendesen​:thinking: Nem jár le a szavatossági ideje?

de az lejár…

2 kedvelés

Ha nem nézed nem. :grin:

8 kedvelés

Önkritika???:sweat_smile:
Én se; szerintem nálam mindenestül valahol vékonyabb a számla vége, mintha a sarki dohányboltot támogattam volna, de ha 1:1 lenne az arány, az se nagyon érdekelne. Hobbi/perverz birtoklási vágyak kielégítése/rengeteg szüttyögés és babrálás az építésekkel… szóval mindent összevetve legalább jól szórakozok közben. És azért ha nagyon ki akarok szórni mindent, akkor hardverben áll itthon egy kis maradványérték is(nem fogom)

Én olyat veszek, amire nem írják rá:rofl::rofl:

6 kedvelés

Így gondolom én is … :+1:

6 kedvelés

Jó pár tank és mod megfordul majd nálad…ez rendben is van amíg a számodra legjobbat keresed. Az, hogy ezalatt ‘gyűjtögető’ vagy ‘adok-veszek’ leszel már csak rajtad múlik…mindkettő mellett vannak ütős érvek.

2 kedvelés

Én gyüjtőgető adok-veszek vagyok. :sweat_smile:

7 kedvelés

én meg régen cserélni szerettem de el múlt…

Mert mindet magadnak akarod. :rofl:

Ez így igaz…ismersz?

1 kedvelés

Èn most itt tartok :grin:

Hogy ez magyar forintban mit jelent azt nemtom de ennèl fènyèvekkel kevesebbet költöttem ecigire pedig nehàny tank jàrt nàlam is

Szval azt vedd amit megengedhetsz magadnak…ha esetleg nemvàlik be max eladod :grinning:

7 kedvelés

Köszi a tippet de olyat szeretnék ami jó ízvisszaadásba és bírja a gyűrődést is. Sajnos nem igazán találtam eddig olyat amit könnyű beszerezni is mivel a kizoku már nem igazán beszerezhető ahogy utána néztem

Gratula @Yasu azaz èrzès mèg egy darabig veled fog maradni

Nekem a Pioneer vàlt be mint jò izvisszaadàsù rta

2 kedvelés