Dicsekvős poszt!

De ott marad a lehetőséged próbálkozni mindkettővel,hidd el én csak tudom :joy:

Most mtl ben egy GeekVape et használok és az meg is teszi amíg lesz igazi szettem amit remélem a jézuska el is hoz​:joy:

1 kedvelés

“Szintén zenész!” :rofl:

Azt hiszem :thinking:minden olyan kazánból van egy? darabom amit úgy gondoltam érdemes érte pénzt adni,így amilyen kedvem van azt használom :joy: de néha el kell gondolkodnom melyiket hogy is kell :joy::joy:

7 kedvelés

És a flinces-flancos aromákról meg most ne essen szó :joy:

4 kedvelés

A menetes fele kerül alulra…:sweat_smile:
Hát na, az a pár megrogyott kínai kütyü sehol sincs versenyben a néhány fürdőkádnyi kiöntött, szívhatatlanul sz@rnak bizonyult leves árával. Az az igazi pénztemető :rofl::rofl::rofl:

Ebben igazad van :joy:a squonk-okon kívül mindegyiknek alul van a tekerentyűje :joy:
Ha a lefolyóm mesélni tudna……
de már nem hibázok annyit mint az elején tettem !
Megfontolt lennék ? :thinking: dehogyis :joy:

Én alig kezdtem el még csak 2 hete és van legalább 5 féle íz amit szerre probálgatok és ráadásul vettem 2 féle 10mg os kiszerelésbe is izesített 20mg/ml erősségű leveskét is hogy ha nem lenne elég nekem a 6 mg nikotinos akkor legyen mibe bele szippantani amikor vágyakoznék arra a büdös rudacskára

Csak tapasztalt,az idő múlásával. :saluting_face: :thinking: :wink:

Ne izgulj, én erre egy külön cipősdobozt tartok. A bontatlanoknak :joy:.
A megkezdett, használatban lévő dolgok egy másikban laknak​:sweat_smile:
Ez egy kegyetlen pénznyelő és nagyon mély a nyúl ürege! Viszont egy vasat se bánok belőle, amit ráköltöttem. Legalább nem a dohányboltban maradt. Bár akkor most körbeszigetelhetném a házat csikkekkel :thinking: Ronda lenne, meg büdös, de fiiiincsi meleg :japanese_ogre:

7 kedvelés

Fent vagyok a lépcső tetején,már úgy érzem,de eddig sokat kellett próbálnom :smiling_face:

4 kedvelés

Külön szekrénypolc és dobozok vannak erre már most :joy: mi lesz itt évek múltán, már előre félek :joy:

Én is erre gondoltam ha két hete tolom és már ennyi van mi lesz egy év múlva :thinking::joy:

Akárcsak én, de még csak 6. éve hogy elkezdtem.
Azért vagyok még az elején.Meghát az anyagiak. :rofl:

Ami nem nagyon ízlik,azt ajándékozd el,másnak lehet bejön.
Ha megtartod,nem fogsz rákívánni utána soha többé :joy:

8 kedvelés

Vape meme

6 kedvelés

Amit cigire költenél tedd félre és vegyél vape cuccokat és már jobban vagy járva mert az egészséged nem károsítodtad :wink: legalábbis én ezt tartom szem előtt :grin:

3 kedvelés

Mindenki ezzel nyugatja magát itt,.nyugi…

9 kedvelés

Akarod hogy meséljünk erről itt páran ? :joy::joy::joy::joy::joy:

NE ijeszd el!!! :joy::joy::joy::joy::joy: Még új itt szegény :smile::point_up:

2 kedvelés