Desszertes likvid

Sziasztok rossz emlékeim voltak a desszertes likvidekről mert az összes desszertes likvidnek ugyanolyan furcsa íze volt és semmi mást nem éreztem. Tegnap kevertem be ezt az aromát és frissen ennek se volt semmi alma, fahéj íze csak az a fura íz. Szerintetek változni fog? Vélemények errol az aromáról?

Minimum 3 hét érlelés . Mindegy mit ír a forgalmazó. Utána biztos, hogy lesz íze. Járatom én is néha ezt az ízt . :grin:

5 kedvelés

Legyen inkább 1 hónap, az a biztos. :sweat_smile: Én előtte rá sem kóstolók semmi desszertre.

5 kedvelés

Tudom bekevered el rakod és el is feletkezel róla vagy be se keverd és elfeletkezel róla :rofl::sweat_smile:

4 kedvelés

Tagadhatnám, de minek. :rofl:

4 kedvelés

Párom szereti ezt a deuteriumot. Ennek keverés után 1 perccel is kellene ízének lenni. 1 hónap alatt nála szinte el is fogy :smile:

3 kedvelés

Az is lehet, hogy az édesítőt nem szereted benne, vagy akár a setupodban nem működik rendesen, esetleg egy cseppet tegyél a kezedre és jól nyald le, akkor mit érzel.

2 kedvelés

Hmm gép olaj és fém reszelék egy kis r4y nal :rofl::sweat_smile:

3 kedvelés

Zeus x rta a tankom dualba

Gálik Tamás üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> (időpont: 2024. febr. 14., Sze, 13:27) ezt írta:

Egy zeus tank szakértőt várunk a topikba . Ismétlem egy zeus tank szakértőt várunk a topikba.
Egyébként milyen tekerés van benne anyaga , menet szám , mag méret ?

3 kedvelés

Foggalmam sincs ezt kaptam ezt a clapton coilt. De milyet ajánlotok?

2 kedvelés

Hát a clapton is egy elég tág . Lehet 3 core fused , 4 core fused , alien . Meg mi az anyaga ?

2 kedvelés

Nem tudok semmit róla sajnos​:smiling_face_with_tear:!
Milyet ajánlasz? És akkor rendelek olyat!

2 kedvelés

@ttaamm légy oly kedves segíts . :grin:
Én javaslatom ka1 20ga 3 mag 5 tekerés 4-5 mm láb coton bacon vagy coton cloud vagy szintén zenész Alien clapton hasonló kivitelben .
Ha jól emlékszem ő ni80 át ajánlott 24 ga

2 kedvelés

Tuti a kezedet nyaltad meg? :grin:

3 féle liquid van: az egyik finom, a másik idővel kukoricaízű lesz, a harmadikat a Covix se menti meg a lefolyótól.

6 kedvelés

Nem nyaltam meg semmit! Szívtam
Nyalogatni mást szoktam​:wink:

3 kedvelés

Ok, @Tyutyika -nak szegeztem a kérdést a satupad mellékíz miatt, de így se rossz :grin:

2 kedvelés

Szerintem itt a tekerésmmel semmi baj nincs mert a gyümölcsös likvideknek az ízét kiválóan hozza!

2 kedvelés

Ilyen édes mézes kekszes íze van ahogy egyre többet szívom. Szerinted kifog jönni az íze idővel? Ha megnyalom a likvidet ugyanaz az íz. Semmi fahéj meg semmi alma. Ez így élvezhetetlen ez az íz

2 kedvelés

Egy hónap múlva próbáld ki, ha akkor is szar lefolyó.

7 kedvelés