Desszertes likvid

Vatta csere ? Nem csak úgy Lócs pocs rá öntjük az előzőre . Ha nem be vett szokás egymásra öntözés akkor van meglepetés . Ízben nem állnak közel egymáshoz a deszertek meg a gyümik .

4 kedvelés

Vagy még az is lehet, hogy keverési hiba, nem elég az aroma százalék. Szóval sok oka lehet, de 1 naposan én inkább várnék első körben. Mondjuk 2 hetesen már nyalogatva kéne lennie íznek.

6 kedvelés

Újra vattáztam , mindig újra vattázom ha új ízt szívok.

4 kedvelés

Várj azzal a levessel had pihenjen .

7 kedvelés

Nem ismerem a Zeus-t, de pl nálam a Dead Rabbit M nem adja a desszert ízeket. Lehet Nálad is ilyesmi a szitu, de ez csak egy kósza gondolat.

2 kedvelés

Amit fentebb írtam az porlasztós Zeusra vonatkozott.

Igazából elronthatatlan ez a fajta aroma. Adják a kis flakont, hozzá a 120ml-s nagyot, kicsit beleönti a nagyba, címkéig felönti, van íze keverés után is. Kb mint a lemon tart. Összerázás után is kb. ugyanaz az íze mint hónapokkal később.

2 kedvelés

Akkor eleve szar ez a likvid ennek semmi olyan íze nincs mint amilyet igér. Aki érzi benne az nem tudom mit szív akkor az oldalon ez volt a legjobb értékelt desszertes likvid. Ugyanolyan rossz nekem mint a tobbi desszertes ugyanolyan az íze az összesnek

4 kedvelés

Jól írtad, neked :slightly_smiling_face:
Nyilván bele lehet nyúlni rossz ízbe, de ha mind rossz, ráadásul ugyanolyan rossz, akkor ott mással lesz a baj. Másképp érzel valami ízt, vagy nem tudom mi. A zeust se mondanám egy ízetlen szar tanknak.

4 kedvelés

Esetleg teszteld le egy másik tankban is.

4 kedvelés