Dead Rabbit v2 RTA

Sziasztok!
Dead Rabbit v2 RTA tankról mi a véleményetek? Használ tőletek valaki? Rengeteg jó infó van róla, viszont személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. Mint pl tekerés, vattázás. Vaporesso target 100 modra menne.

1 kedvelés

Szia én is néztem a probléma az hogy ez az ólidra nyomos a feltöltés nekem két ilyen tankom volt mind a kettő abban ment tönkre hogy magától kinyilt a zsebembe pár hónap után . Amúgy jó kis tank csak ez szerintem egy elég nagyon hátrány :frowning: . Felső levegőzés szóval megfolyni nem tud . De az a töltés BUH :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nekem a mostani gyári tankom ilyen töltésű, eddig szerencsére nem volt probléma. Viszont hozzá kell tenni hogy iszonyat vigyázok rá. :face_with_peeking_eye:

1 kedvelés

Azt hozzá teszem hogy Tri Core Fused Clapton Ni80 3.0mm mag, 0,17ohm coilra gondoltam bele

2 kedvelés

Milyen idős az a tank ? amúgy nem minden tanknál jön ki szerintem elő de van olyan hogy kikopik és akkor nyílik. Amúgy nem rossz tank . Mivel felső levegős. Kezdőknek szuper ! Meg amúgy :smiley: is

1 kedvelés

Vaporesso Itank… Nagyon fiatal még… 1 hónapos mindössze, lehet ez is a szerencsém :four_leaf_clover:

1 kedvelés

Én egy hónapja használom, tehát még nincs hosszú távú tapasztalatom. Viszont ez az első építős tankom, én nagyon imádom. Nagyon könnyű az építése. Jelenleg single-ben használom clapton huzallal és jó magas lábakkal. eddig így jött be a legjobban, de dualban építve sem volt rossz. Én amilyen videókat néztem róla, a lábmagasságot mondták, hogy 7mm az ideális. A saját tapasztalat is ezt mutatja, hogy magasabban jobb ízeket ad.
Én kifejezetten szeretem, az oldalra csúszós töltést, lehet nem egy élet, de nekem masszívnak tűnik.

Akkor már inkább a V3…gondolom tökélesítették az elődjét. Ha továbbra sem találtam volna Augvape Intake-et akkor én a V3-at vettem volna biztos…szebb is mint a V2, bár ez ízlés dolga.

2 kedvelés

Duál tankot nem biztos, hogy használnék single modon. Én csináltam, pár hét alatt érezhető volt akksi gyengülése. És a V3 single-ben csak 3,5mm-től ad élvezhető gőz-íz kombót a normál 3mm-es tekerés mellett elszálguld a levegő.

Én meg biztosan nem használnék! Ahogy írtad is, ami dualra lett optimalizálva az single-ben gyengébb lesz mint egy single-re optimalizált.

Igen, azt az egy akkumulátoros mod miatt írtam! Ami egyébként egy szuper jó mod, de egy akksi kevés a duál tankokhoz. Nem mellesleg én építettem a Zeus X-be és a holtt nyúl V3-ba is 4mm-es tekerést. A Zeusban nem okozott csalódást, szar nem volt, de jó sem. A Dead Rabbit viszont nagyon jól szuperállam vele! A hatalmas levegőzésnek köszönhetően a 0,228-as tekerés igazán jól működik benne, pedig maradt hely a kémény mellett nem is kevés. Ha nem a szokásos 3mm-es tekerést akarja az ember hajtani hanem nagyobbat akkor nem feltétlenül szar! Ezt kipróbáltam a Screamer RDÁ-ban is, és igen jól működik, de hiába nő az ellenállás a megnövekedett fémtömeg miatt ugyanúgy elkéri a teljesítményt, tehát semmivel sincs az ember közelebb ahhoz, hogy egy munkanapot egyetlen akksi végigtoljon egy DL eszközzel. Egy egy akksis mecha otthonra jó lehet egy RDA rá aztán lehet játszani, de arra, hogy egy napot kihúzzon az akksi mindenképpen duál mod vagy single tank! De véletlenül sem a Kelpie, mert ilyen szűk szörnyűség még nem volt a kezemben! Óriási levegőrések az alján aztán csak horpad a homlokod! :wink:

1 kedvelés

Kérdésem óta megvettem az említett tankot, lassan fél éve hajtom. A mod akku kezelés igazából probléma mentes. Dual tekeréssel azért tényleg nem hozza az egy napot (21700as akksi) viszont single már óvatosan igen. Egyszerű építse, nem folyik,iszonyat levegős tank. Ami nekem be vált tekerés dualban hozzá az KanthalA1 3as mag 26ga 0,2-0,3 ohm Hell Vape vattával, éppen a túlvattázás határán 60-65watton. Target 100 ról azóta át került gen 200ra. Én szeretem (hülye biztos tank)

2 kedvelés

óóóó bakker én kevertem a Gizikét a gőzekével :rofl: Szóval én csakis a single és dual tankokra írtam véleményt!..mod-ról, akkukezelésről pedig semmit.