Dead Rabbit v2 RTA

Sziasztok!
Dead Rabbit v2 RTA tankról mi a véleményetek? Használ tőletek valaki? Rengeteg jó infó van róla, viszont személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. Mint pl tekerés, vattázás. Vaporesso target 100 modra menne.

1 kedvelés

Szia én is néztem a probléma az hogy ez az ólidra nyomos a feltöltés nekem két ilyen tankom volt mind a kettő abban ment tönkre hogy magától kinyilt a zsebembe pár hónap után . Amúgy jó kis tank csak ez szerintem egy elég nagyon hátrány :frowning: . Felső levegőzés szóval megfolyni nem tud . De az a töltés BUH :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nekem a mostani gyári tankom ilyen töltésű, eddig szerencsére nem volt probléma. Viszont hozzá kell tenni hogy iszonyat vigyázok rá. :face_with_peeking_eye:

1 kedvelés

Azt hozzá teszem hogy Tri Core Fused Clapton Ni80 3.0mm mag, 0,17ohm coilra gondoltam bele

1 kedvelés

Milyen idős az a tank ? amúgy nem minden tanknál jön ki szerintem elő de van olyan hogy kikopik és akkor nyílik. Amúgy nem rossz tank . Mivel felső levegős. Kezdőknek szuper ! Meg amúgy :smiley: is

1 kedvelés

Vaporesso Itank… Nagyon fiatal még… 1 hónapos mindössze, lehet ez is a szerencsém :four_leaf_clover:

1 kedvelés

Én egy hónapja használom, tehát még nincs hosszú távú tapasztalatom. Viszont ez az első építős tankom, én nagyon imádom. Nagyon könnyű az építése. Jelenleg single-ben használom clapton huzallal és jó magas lábakkal. eddig így jött be a legjobban, de dualban építve sem volt rossz. Én amilyen videókat néztem róla, a lábmagasságot mondták, hogy 7mm az ideális. A saját tapasztalat is ezt mutatja, hogy magasabban jobb ízeket ad.
Én kifejezetten szeretem, az oldalra csúszós töltést, lehet nem egy élet, de nekem masszívnak tűnik.

Akkor már inkább a V3…gondolom tökélesítették az elődjét. Ha továbbra sem találtam volna Augvape Intake-et akkor én a V3-at vettem volna biztos…szebb is mint a V2, bár ez ízlés dolga.

1 kedvelés