Dead Rabbit V2

Nehezen tudod beszerezni.
De ha az bejött. A yachtvape is bejönne neked.

Ránéztem yachtvape-re és alsólevegőzésü…nekem pedig a felsőlevegőzés fontos szempont. Viszont legalább még kapható.

Ránéztem én is, bár én nem találtam sehol.

1 kedvelés

Nézz rá István.

Ha itt veszed meg du 2ig akkor másnap kézhez kapod: Keresés (eliquidonlineshop.com)

Ha valakit pedig Augvape Intake rta érdekel az Liquidhall-on még talál…SS színben

Ez a dual. Én a singlera gondoltam.

Köszi. Ezek is mind dual.

Az enyém úton.

Lehet, hogy hosszúra hagyom így, hogy mondod.

Megpróbálom rövidebben.




Én pl így csinálom meg a v2-est!
Sercegést, pattogást okozhatja a huzal típusa is, pl nikróm huzalok, de pár tank után abbahagyja, ha egyébként jó a liquid ellátásod, nem kell vele foglalkozni, abba fogja hagyni.
SS, Kanthal claptonokkal nagyon jó ez a kazán. Sima szálhuzaloknak semmi értelme nincs ezekben a kazánoknak, esetleg valami vastagabb 0.4-essel, több menettel ki lehet próbálni, valamivel ki kell tölteni ezt a kazánteret.
Coilok átmérőjénél ugyanez a helyzet, 3mm legyen, pozíciója pedig, minél közelebb legyenek egymáshoz.
Én most cellucottont raktam bele, ezzel pl egyáltalán nem tetszik, Demon Killert használok ebbe is
Alul, a vatta pozíciója nálam mindig ilyen, ha rövidebbre hagyod, nem lesz jó a liquid felvétel.

1 kedvelés

Én elsősorban a fotókat dicsérem…tetszenek nagyon ezek a tűéles részletek és a színek. Olyan mintha állványt használtál volna…bravó:+1:

2 kedvelés

Köszi! Igyekszem, én is meglepődtem, pedig sima telefonnal készültek. :smiley:

Köszönöm a fotókat.
Így néz ki az enyém is ha kész.
Eddig a gyárilag kapott NI80 coilok vannak benne.
A coilok állása is hasonló.
Még a vatta hosszával jatszok, meg jöttek új coilok, jatszom azzal is.

1 kedvelés

20ga kanthal szálhuzal, 0.13 Ohm. Tekerni mondjuk ezt már elég nehéz. Kábé mint a kerítés drót :grin:


5 kedvelés

Ezt a két “összenyomott lengéscsillapító rugót” meghajtja a 35Watt? :thinking:

Dehogy. Azt csak az ellenállás miatt raktam fel. 70W körül már elég jó, de nem tudom még milyen vatta kellene mellé. Most bd vape 3mm-es vatta került bele, de ezzel nem valami jó. Vagy ritkítanom kellett volna, vagy nem tudom. Most próbáltam először ezt a fajtát, de valószínű megpróbálom cotton bacon-nal, az már bevállt.

3 kedvelés

na azért…már majdnem kezdtem bontani a drótkerítésünket :joy::rofl:

Szia!

Sokadikra sikerült sercegésmentesíteni ( szép szó!).
Új coilok+ extra rövid vatta megoldotta

Pedig eddig azt hittem, hogy túl rövid és ritka…

A fotók sokt segítettek.

Köszönöm!


4 kedvelés

Próbáltam egyszer másik tankban, de brutál meleg volt a gőz. Lehet kéne még próbát tennem.