Dead Rabbit M

Igaz . Mesh esetében egy duál dukál.

Szerintem bírni fogja. 21700 akksi van benne.
Dead Rabbit R is bírja simán 1 napot.
Igaz, 39 wattot nyomatom csak.

2 kedvelés

Nah, talán most sikerült. Tudom, nem a legszebb … de most nincs égett íz.


4 kedvelés

Hát nem lett jó. A hiba szerintem a ritkításban volt. Kiegyengettem a mesh-t, jól megritkítottam a vattát.
Sajnos több kísérleti lehetőségem nincs, elfogytak a mesh lapok és a vatták is, amiket adtak hozzá.
Rendelnem kell.
Gyakorlat teszi a mestert …
Hát a Dead Rabbit R sokkal egyszerűbb … de kellett a kihívás ezek szerint.

3 kedvelés

Pedig ránézésre totál jónak tűnik. Dry heat akkor lesz ha a vatta nem juttat elég mennyiségű liquid-et a mesh-hez…szóval vagy a vatta lészállítása kevés (jobb minőség kell) vagy a liquid túl sűrű (hígabb kell) vagy túl sok vagy túl kevés a vatta (ki kell tapasztalni) vagy a wattszám túl magas. Na, kb ilyen egyszerű a nagyobb teljesítményű dl műfaj. Még a hideg is lehet tényező, de az ahogy látom a képen nem játszik.

2 kedvelés

Dry heat lehet a túl sűrű vattától ?
70/30 a lötty benne. 0.15-ös lappal, 37 wattot szívom. Most jó.


@Rhombus

37W sztem sok, próbáld meg 32W körül. Nekem így néz ki 1600 slukk után és nincs dry hit:
Wotofo Nexmesh Clapton S + Wotofo Xfiber Cotton 6mm vatta



5 kedvelés

Köszi.

2 kedvelés

Remélem sikerül majd jól megvattázni! Nekem se jött össze elsőre! :upside_down_face: DL-ben nem találtam még jobb mesh tankot! Kitartás! Gőzre fel! :smiley:

4 kedvelés

Wotofo Xfiber vattába ugye 10 darab van.1 csík nálad 1 vattázásra elég, vagy kijön belőle 2 ?

2-re is elég.

Merre vagy? Győrben holnap tudok adni
Legalábbis mesh lapot tuti. 6-os vattából csak 3 csík van, vagy van egy bontatlan prime gold bacon cotton

Celldömölk mellett. Szóval rendelek. :blush:
Azért köszönöm. :blush:

1 kedvelés

Melyik a jobb ?



Árban majdnem ugyanaz.

Wotofo tömörebb (lehet leszedni picit belőle), de 2 építés kijön 1 vattából, Vandy Vape sokkal lazább, de 1 vattázás 1 csík, mert rövídebb (hiába írja, hogy az is 60mm). Illetőleg, ha Vandy Vape vattáról lehúzod a műanyag végét, akkor egyforma hosszú, de elég nehéz rendesen fellazítani, mert ott összetömörödik. Pont van is mind2 itthon:


1 kedvelés

Akkor a Wotofo lesz. :blush:

Eseleg Firebolt M és Steam Crave vattákat is kipróbálhatod. Mind2 nagyon jó és laza, nem tömörödnek annyira! A Wotofo hajlamosabb a tömörödésre, el kell találni az arányt, mindig szedek le belőle egy keveset. :v:

4 kedvelés

Ezeket magyarul nem kell nagyon ritkítani ?
Könnyebb vele bánni ?
Ezeknél is kijön 1 csíkból 2 építés ?

Mindegyiket kell ritkítani, de mivel lazább, így kevésbé. Firebolt M-ből kijön 2, Steam Crave-ből meg akár 3 is :smiley: Az jóval hosszabb. Igaz még nem próbáltam, mert nemrég jött és 1x vattáztam vele.