Hellvape Dead Rabbit V2 RTA

Sziasztok!

Kezdő építőként szertnék segítséget kérni. Adott egy Dead Rabbit V2 RTA kazán, mely első építésre single-be építve wotofo 0.3-mas coillal és wotofo vattával tökéletesen működött.
Újra építés szintén wotofo coillal történt, de BP Mods-os vattával (3mm), már harmadjára újra vattázva még mindig égett ízt ad, mi lehet a probléma?
(Már próbáltam dupla rétegben vattázni, úgy túl sűrű lett és nem szívta fel a liquidet.)

Aki találkozott hasonló problémával, hogyan oldotta meg?

4 kedvelés

Egy tegnapi hasonló szitura adott válasz:

6 kedvelés

Kedves Zsolt! Wotofo profile X RTA kazánban a vatta tökéletesen működik 80watton is…ezért érthetetlen számomra a dolog.

Esetleg akkor valami ajánlás milyen vattát vegyek a nyusziba?

3 kedvelés

Ha mesh deck-kel használod akkor nem meglepő, hogy jó volt a BP Mods is, mert oda sokkal többet kell tenni, tömörebben kell vattázni a mesh alá. Egy coil-ba ahhoz képest sokkal kevesebb kell, és egy ilyen laza szerkezetű MTL vatta nem tartja meg olyan sokáig a liquidet, mint egy dl vatta, meg a BP Mods-nak a lészállítása sem olyan gyors szerintem, ezért mire véget ér a slukk már éget, mert nem szívja ismét meg magát olyan gyorsan.

Bár nem engem kérdeztél, de én a Kendo-t javaslom.

8 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm! :blush: (single coillal lett építve a profile x is)

5 kedvelés

Tökéletes a BP vatta. Csak ritkítani nem szabad a végeit! Valamint befűzéskor nem szabad megtekerni a vattát (pödörve befűzésre gondolok). Vattázás előtt a hotspotot ellenőrizd minden esetben. A BP vatta elég laza szerkezetü, ezért könnyű túl tömni az etető nyílásokat vele. Erre kell még figyelmet fordítani. Szinte minden Dl cuccomba Bp-t használok, mindenféle gond nélkül.

7 kedvelés