Dead Rabbit M probléma -> amiből fan club lett

Jól olvasom a magázódást??? Tiszteletre méltó megfogalmazás, de szerintem az oldalon indokolatlan. @Robertino_daf erősítsd meg a gondolatom, ha egyet értesz!

Hol olvasod?

1 kedvelés

"Azt akartam írni,hogy tegye fel a videót amit majd csinálni fog a gőzmozdonykodásról,de addig ". Ez tegeződve így hangzik: Azt akartam írni, hogy tedd fel a videót, amit majd csinálni fogsz a gőzmozdonykodásról, de addig…

Mármint hogy: Ő tegye fel. Erre gondoltam amíg írtam. :saluting_face:
Egyébként én nagyon nem szeretem ha magáznak,pedig sokszor a koromból kifolyólag előfordul(50+).Főleg orvosnál,hivatalban, fiam haverjai,lányom barátai… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szép ez a magyar nyelv. Én imádom!!! De nem kezdek nyelvtannáciskodni. :joy::joy: Elfogadom. Sorry az okoskodásomért.

3 kedvelés

Nem okoskodsz,nekem fel sem tűnt.THX :grinning:

ok, legközelebb ezt. Szerintem nem volt, ahol rendeltem. (már nem emlékszem miért is ez lett) Elhasználom, bár vágni kell belőle, sebaj.

Hagyd csak… legalább érzem én is h vénülök…:blush::rofl::rofl::rofl:

Meg is érkeztek a driptip -ek. :blush:
Köszönet érte @szasza4791 -nek. :heart_eyes:

6 kedvelés

Használd egészséggel!

6 kedvelés

Azért vannak jó dolgok is, csak bele kell nyúlni a pénztárcába. :blush:

7 kedvelés

Ha nekem égett volna ki spontán az autóm akkor biztos nem ugyanattól a márkától lenne az utódja.
A márkahűségem is elfüstölt volna.
Legyen több szerencséd legközelebb

2 kedvelés

Van akinek az autója is :rabbit::sweat_smile:

1 kedvelés

Szuper… mindennek meg kell adni a módját. :slight_smile:

Sziasztok,

Most regisztráltam ide az oldalra.
Megosztanám veletek a Dead Rabbit M-em történetét.

Egy munkatársam vett magának DR M-et. Hetekig próbálkozott az életre keltésével, jó vattázással, de sehogy nem tudta működésre fogni.
A gyári vattát és más vattát is kipróbált. Mindig égett íz, és fröcskölés lett az eredménye.
Megnézett kb. minden videót róla ki hogy csinálja mi a titka annak hogy működkön.
A gyári SS lapkának 50-60 W a ráírt ajánlott.
A WOTOFO nexM Clapton S ami két anyagból van ott 55-65W.
Mindkettővel próbálta de nem sikerült hogy 50-65 W között jól működjön.

Mondom nem hiszem el hogy ilyen nehéz lehet bevattázni.
Odaadta hogy próbáljam meg én is.

Én az SS lapkával használom most. 60-70 W között.
Itt messze sokkal jobb ízek és gőz van mint 30W-nál.

Amire rájöttem:

  • Az SS lapkát 20W-on felizzítom 5-6 szor.
  • A gyári vatta aminek az egyik oldala cipőfűzőben végződik ha pont a felénél vágod akkor az a tökéletes méret. (Hellvape for DR M RTA)
  • Nincs szükség arra hogy alulról 45 fokban vágd. De jól ritkítsd meg a vattát mert igazán tömör a vatta és kell neki hogy szépen szállítsa a liquidet.
  • A vatta így szépen leér pont addig ameddig kell. Ha nem sikerült pont elfelezned a vattát, nekem az a tapasztalatom hogy onnantól kezdve nem lesz igazán jó.
  • Meglocsolod a vattát a mesh háló alatt elég rendesen és kb 20w on kb 1 mp re ráizzítasz. Látni fogod hogy a vatta elkezdi beinni a liquidet.
  • Ahoz hogy ne essen össze a vastag vatta egy vastagabb tűvel mindkét irányból átszúrod a vattát.
    Így lesz a vatta belsejében egy kis alagút amiben a liquid össze tud gyülni, hogy az izzításnál soha ne legyen Dryhit.
  • Ha ez megvan megint jól meglocsolod a vattát a mesh háló alatt ráizzítasz 20W-on, utánna lehet a széleit is belocsolni. Lényeg hogy tocsogjon a vatta.

Én mint feljebb írtam az SS mesh hálót használom aminek 50-60W az ajánlotja.
Legtöbbször 70W-on használom, iszonyat íze van, nincs se fröcsögés és száraz szívás sosem.

Remélem segít a leírásom.

7 kedvelés

Köszi. Kipróbálom majd így is. Bár a mostanival egész jól mükszik 45- 50 watton.

1 kedvelés

Na ezt betesztelem, gyári vattát amúgy is félre tettem, mert senkinek nem jött be eddig! köszi

1 kedvelés

Köszi a tanácsokat, ezért vagyunk itt, hogy megosszuk a tapasztalatokat, fejlődjünk! :blush: Ki fogom próbálni a leírtak szerint!:v:

2 kedvelés

Egy kis helyzetjelentés.
Vatta csere következik.
Nincs égett íz, se kaparó érzés, csupán új ízt (White King) fogok kipróbálni. :blush:

4 kedvelés

Jaj nekem is időszerű lenne :roll_eyes:
A WhiteKing nekem elsőre egy hét után nem ízlett. Par hét múlva újra rákóstoltam, akkor már nagyon tetszett, onnantól kb minden nap került a tankba, amíg volt. Bár a leíráshoz az én ízérzékelésem alapján abszolút semmi köze, de finom :sweat_smile: