Dead Rabbit M probléma -> amiből fan club lett

Nickelodeon Yes GIF by SpongeBob SquarePants

1 kedvelés

55 watt teljesen nyitott levegővel, hosszú slukkokkal. Mesh meg vatta amit ajánlottatok. Nem használom folyamatosan, mert alapból mtl-ezek. De teljesen jól működik. Kíváncsi leszek mennyit bír, mert a vattázáson bőven van még mit gyakorolni, de alakul. Szétszedve locsold meg a tekerést, és úgy próbáld magasabb wattal! 2-3 puffot simán kibír, ha beáztattad a vattát rendesen! Ne legyél nyuszi! :joy::joy::joy: Nekem 55 watton 138 puff van benne az utolsó vattázás óta, égett íz még sehol egy pillanatra sem. 2-3-at simán kibír. Ha 55-ön azonnal megégett, akkor még nem, hogy a célnál nem vagy, de még az utcába sem fordultál be.:joy::joy::joy:(Kipróbáltam most 29 wattal. Nem részletezném a különbséget.:joy::joy::joy: )

2 kedvelés

Mindig locsolgassam ?
Ez nem RDA. :joy::joy::joy:

Nem! Csak amíg kipróbálod, hogy mekkora a különbség az 55 meg a 29 között! :wink: Magyarul, csak amíg megnézed, mit is tud valójában ez a tank, ha használjuk rendeltetésszerűen.

1 kedvelés

Ezt értem, de sokra nem megyek vele, ha csak 2-3 slukkot bír locsolás nélkül.

A te vattázásod valszeg nagyon nem jó még, ezért bír csak 2-3 slukkot. Ez a 2-3 slukk locsolás után arra kell, hogy megismerd az igazi mesh Dl élményt! Az én vattázásom már 140 slukknál tart magasabb watton, de még az enyém sem jó. Hozza azt az élményt amit kell, de valszeg még nem hozza annyi ideig mint kéne neki. Nekem is gyakorolnom kell még, mire meglesz a tökéletes.

2 kedvelés

Hú fiúk, ezért (is) szép a vape :slight_smile:

Én it csak olvasgatok, de itt olyan számok vannak hogy csak na :slight_smile:
Szűk MTLesként, 1mm es AFC (az 1,2 már sok) max 12 watt (a 15 már éget),
extrém hossz slukkok.

Mondom csak olvasgatok, de tetszik hogy ebben a “topikban” is segítőkész a társaság,
csak így tovább! Drukkolok mindenkinek :slight_smile:

Tisztelettel

8 kedvelés

Félre ne érts! Nem leszóllak vagy bármi. Nekem sem az igazi még, csak valszeg nagyobb a rutinom mint neked. Én sem így születtem. :joy::joy: Csak próbálok pár emberrel (most veled) végigmenni az alagúton ,ki a fényre, egymást segítve. Csak szeretném ha megtudnád, meddig lehet elmenni ízben, gőzben. Hogy ne elégedj meg egy alsóbbkategóriás élménnyel, ha a kezedben van már a lehetőség. Ennyi.

5 kedvelés

Oké.
Megértelek … és szívesen fogadom a véleményeket. :hugs:
Találd meg a tuti vattázást és biztos kipróbálom én is. :hugs:


Igaz ő nem mesh,de 29 watton nem is hírlik az aroma íze :grin:

3 kedvelés

Köszönöm a megerősítést!!! :hugs:

Kipróbáltam! Nem rossz az 55W, több gőz és vele kicsit több íz valóban, de 32W sztem nekem elég! Azért majd még próbálkozom! 55W-on sincs égett íz kb. 20 slukk :rabbit::blush: 55W 0.2ohm-on már 17.5A kér, megfelelő akksi fontos! Meg dual mod is, az se baj, ha 21700-as :thinking:

4 kedvelés

Örülök, hogy nem vagy nyuszi :joy:, és alátámasztod amit mondtam. Köszönöm! Ha már 20 slukkot kibírt, akkor hasonlít a vattázásod a jóhoz. Szerintem bajnok tank lesz ez ha egyszer megfejtjük. Ha már ennyien dolgozunk rajta,meg kell legyen! :hugs:

2 kedvelés

Honnan tudod, hogy nem vagyok :rabbit:? Íme a bizonyíték :rofl:

4 kedvelés

De miért szomorú? Megcsípte valami a nóziját?

Lehet hogy a nagy TH​:roll_eyes:

:heart_eyes:

4 kedvelés

Nem mondod hogy esztergáltál egyet magadnak? :flushed:

Én nem. Gőzlérforgácsoló. :grin:

1 kedvelés

Most csináltam komoly műszaki rajzot. :grin: