Dani vagy Dna?

Mint már írtam a daninál nem csak az elktronikát kapod, hanem egy fémházas modot, patent minőségben. De ennek ára van sajnos. A 2 év garanciáról nem is beszélve. Ha ezek nem szempontok, akkor ki lehet hozni dnaból olcsóbban ugyanazt, persze azok sem lesznek rosszak, de mondjuk ha össze kéne hasonlítanom egy dovpo odin házát egy daniéval…a dovpo max. csókolommal köszönhetne a daninak.

(ettől még a dovpo egy remek mod, a maga kategróriájában…)

Ami még nálam járt, a jac vapour series b dna, minőségben az is nagyon távol van egy dani minitől (kb 50k-ra :grin: ).

Tényleg azt tudom mondani, hogy highend kategóriában a daniktól csak egyedibbet kaphatsz, minőségben jobbat nem.

Én például egy rövid ideig elgondolkoztam egy taifun boxon, ha lenne még fém házas, az is egy remek cucc lehet, de jobbnak az sem jobb, cserébe két dani ára. De a pomos verzió is 1.5 dani…

Szóval, ha olcsóbban akarsz kijönni, akkor írány egy dnas cucc 50k környékén, ha pénz nem számít, akkor meg dani.

Ha meg valami egyedire vágysz, akkor később rádobsz pár eurt és veszel hozzá egy egyedi fa testet, márha vonz a fa.

4 kedvelés

Akkor inkább várok még 1-2 honapot es dani. Meggyőztél.

3 kedvelés

Jo dontes. En sem bantam meg. Hallgattam a felesegemre es itt @Ispy es @Janos_Groszeibl kollega javaslatara. Egybol vettem is ket danit. :grinning:

3 kedvelés

Ááá, en ilyen kemény nem vagyok. Elég lesz kezdésnek az az egy​:sweat_smile::rofl:

A Dani kétszer is jobban tud fájni mint a többi:
először mikor kifizeted,
másodszor mikor leejted vagy egyéb okból sérül.
Ezeket túlélve viszont elégedett leszel hosszú évekig.

4 kedvelés

Danit csak a szívar klubba visszük vasárnap este, ahol vastag és puha perzsaszönyeg van, ez alap. :joy:

Nálam pedig már kialakult egy reflex, hogy a leeső drágább tárgyakat megpróbálom lábfejjel levenni :grin:

3 kedvelés

Ez nálam is…képes is vagyok meghatározhatatlan erővel és irányokba elrúgni :grin:

Nálam kialakult az a reflex,hogy a drágább tárgyakat próbálom nem elejteni.
:grin:

Az olyan b…s, mondanák a kollégáim :grin: de jogos.

Nyakba kötés, vagy antigravitációs erőtér, vagy a joker: Aliexpresszes vastag guszta szilikontok :joy:

Szilikontok… Végül is, tökéletesen betölti a funkcióját: elejtés nèlkül is ronda!
Ha egyszer véletlenül vennék egy danit, és bárki meglátja nálam gumizokniban, légyszives, verjetek agyon :bangbang:
Köszi :grin:

2 kedvelés

A danival fogunk fejbe verni, ebben az esetben ez a minimum! :rofl:

2 kedvelés

Minimum meg is érdemelném! Meg kell tanulni használni a tárgyainkat, különben sz@rt se ér az egész. Ha nagy nehezen kiizzadod a rávalót, és aztán nem használod, mert rettegéssel tölt el, mi lesz vele, akkor az nem volt egy jó befektetés​:woozy_face:

1 kedvelés

Egyetértek, én semmire sem húzok gumit, szeretek veszélyesen élni.

3 kedvelés

En is igy voltam vele. Rolam tudni valo betegesen vigyazok a dolgaimra. Most probalok oda eljutni, hogy vigyazok ra ugyan ugy, de tudomasul veszen, hogy ezek hasznalati eszkozok. Keletkezik rajta elobb utobb karc meg, ha el sem ejtem. Csak pl taskaba teszem vagy a szimpla hasznalatbol. Igy mar nem nezegetem oket nagyitoval feny alatt. Es ezt ertem masra is. Telefon, tablet. Auto karpitja vagy a motorom. Es sajnos nem vicc. Csak ugy hangzik. Ez is egy kenyszerbetegseg.

Irhatnek errol regenyeket. Csak azert adtam el valamit pl telefont , mert a kereten a toktol lett egy hajszal karc amit rajtam kivul senki nem latott vagy nem is foglalkozna vele, de en tudtam, hogy ott van es zavart. Es meg sorolhatnam a peldakat. Mondjuk aki tolem vasarol barmit az biztos jol jar. :grinning: Kap egy gyari hibatlan termeket. Kb mint az uj. Kollegak palyaznak is mindig a dolgaimra. :grinning::grinning::grinning:

5 kedvelés

Karcos danit féláron átveszek. :grin:

(De nem, csoróság van… :cry: )

Megelőztél, de a következő az enyém…stipi stopi :grin:

Annyiért én is :smiley:

tépj egy sorszámot :rofl:

Mar gondolkodtam a microt el kene adni. Karc nincs rajta. De most mit kerjek erte? 200€- t.
Egy kicsit a tank nyoma latszik rajta. De mar gyuruvel hasznalom. Micro titan szinben. Na? Valaki? Occso. 200€ paypal