Dani vagy Dna?

Az nekem is van, megszoktam szerintem.

Ha van pénz danira megbánni nem fogod. Ha fáj ennyit kiadni érte…majd idővel elmúlik. :joy:

3 kedvelés

Féláron eladja, és megnyugszik…ja nem ide :grin:

Azt hiszem, hogy hiába hiszek a Jézuskában, rohadt messze kerültem mostanság egy Dani mod-hoz, de két év tapasztalat és Vaperina olvasgatás arra ösztönöz, hogy fémházas készüléket vegyek az elkövetkezőkben is, akármilyen chip is mozgatja a lelkét. Hosszú távra, megbízható karosszéria kell, mert nem a polcon fog ne adj’ Isten elromlani, hanem menet közben. Valós támogatás, alkatrészellátás, erős váz, kemény menetek, mert néha kemény is lehet az a menet…

" A baleset olyan szokatlan, váratlan és nem szándékos esemény, amely adott helyen és időben úgy történik, hogy annak nem volt se nyilvánvaló, se tervezett oka. Általában negatív kimenetellel rendelkezik, amit bekövetkezése előtti észleléssel el lehetett volna kerülni."

6 kedvelés

Dicodes Pipeline és Dicodes dani közt mi a különbség?

Ránézésre a neve :thinking: mert egyezik a leírás szerint a micro-val

Semmi, pipeline volt, abból lett a dicodes.

Ha javasolhatok , mint szinte uj dani tulaj. Ha netalan a micro es a mini kozott vacilalsz akkor mini. Nekem van mind a ketto. A microt vettem eloszor cimszo az ujabb tipus. Viszont a minit jobban szeretem. Minosegre nincs kulonbseg. Igaz ez egyeni preferencia. Nekem a mini jobban kezre esik. A micro mar tulon tul kicsi. Ha ujra vennek akkor most ket kulonbozo szinu mini lenne. Kis ordog mesz a fejembol. :grinning::grinning::grinning:

4 kedvelés

Csatlakozom, mint volt micro tulaj, pedig én a kicsit szeretem…de ez inkább kis női kézbe való, igazából egy baj van vele, hogy csak 35mm hosszú. Kb minden tank bénán néz ki rajta, ami nem dvarw törpe.

Egyébként én meg személy szerint imádom a mini kijelzőjének a helyét, szerintem tök jó, hogy felül van.

4 kedvelés

Igy van. Ezert van rajta 22- es torpe. :grinning:
Kijlzo igen meg egy pont.

3 kedvelés

Engem mondjuk nem lehet vádolni azzal, hogy a kis tankokat preferálom. :grin:

De ebben a felállásban a micro már majdnem olyan, mint egy csőmod.

4 kedvelés

Mindenféleképpen a felső kinelzős tetszett nekem is​:grin:

Tudom,hogy ez nem mindenkinél szempont,de a DNA egyik előnye számomra,hogy a kijelző is teljesen egyedire szabható.Az EScribe felrakása után beállíthatod,hogy milyen adatok szerepeljenek a kijelzőn,milyen legyen a háttér,a zárképernyőn mi legyen.Rátölthetsz kész témákat,vagy készíthetsz magadnak tejesen egyedit.


5 kedvelés

Én tudom ám a helyes választ :point_up_2:
MINDKETTŐ :grin:
De @Baluu elég velősen összefoglalta itt picivel fölöttem. A dna huligán. De pont olyanra reszelve, ahogy nekem jó. Egyedi tc görbével, ha kell a puffszámláló, puffidő, csak odacsapom a téma aljára. Röptében monitorozható slukk lefutással. Kivehetsz belőle vagy hozzáadhatsz. De cserébe ezt valahol igényli is, EGYSZER mindenképp tisztességesen gatyába kell rakni(az evolv default részemről eszméletlenül fapados). De egy olyan TC-függő marhának, mint én, tökéletes!

2 kedvelés

Nagyon jól néz ki ez a téma!
Annyira ez témázgatás nem izgat, egyszer beállítanám és valszeg úgy maradna örökké :sweat_smile:

1 kedvelés

Akkor dani

Én meg pont azt szeretem a dicodes kijelzőkben, hogy semmi cicamica, pici, a lényeg rajta, egyébként is ki van kapcsolva. :sweat_smile:

Hát, egyre jobban a dani felé huzok en is​:sweat_smile:

Dani, dani, dani

2 kedvelés

Én, mint bevallottan dna-s csak azt tudom mondani, hogy a danit vsz. nem fogod megbánni :grin:

3 kedvelés