Csiriózum - Június (ön)értékelés

Kedves @Vaperina_Kinga, és @Donat , fórumtagok, többiek!

Nem szoktam nyerni soha :slightly_smiling_face: de most örülök a ténynek (tény: marha sokat “lakom” a fórumunkon). Köszönöm, illetve hogy itt lehetek.

Viszont elhatároztam, hogy én ezt a nyereményemet az oldal és a fennmaradás javára, egy apró segítség gyanánt, fel is ajánlom, jó szívvel. :hugs:

Kérlek, Kinga, Donát, bocsássátok árverésre, vagy tegyétek a megfelelő Vaperina áruk rovatba, és a befolyt összeget fordítsátok a működésre.

Köszi, és további jó munkát, aktív részvételt, világbéke, ökolábnyom, nyomokban kukorica stb. kívánok a továbbiakban is. :hugs::muscle:

27 kedvelés

Cuki vagy. Én biztos megettem volna az egészet egyedül :rofl:

11 kedvelés

Baby Hat GIF

10 kedvelés

Riszpekt ezért. De, így megölöd a játékot. Mások lehet szívesen használnák a nyereményt. Te vagy a legtöbbet az oldalon, már júliust is vezeted, akkor most minden hónapban visszaadod nekik azt, amik ők a közösségnek akarnak felajánlani?

Szerintem ha nem akarod megnyerni, ne regisztrálj (minden rosszindulat nélkül írom ezt).

Ha el akarnák adni, akkor simán felrakták volna a vaperina boltba.

12 kedvelés

Csak a szád jár, de most montál vele valamit :thinking: :grinning:

4 kedvelés

Na, már csak te hiányoztál. :rofl:

6 kedvelés

Egyrészt nem értem a gondolatmenetedet, másrész én ezt le nem írtam volna, még ha így is gondolom. :roll_eyes: Sokat vagyok itt, de ezt a helyzet hozta. Első játék első nyereménye, már 2 hete rendelkeztem fejben róla.
Nem lehetett volna simán örülni? :thinking: Vagy csendben köpni egyet, otthon…Senki rovására nem tartózkodom a site-on, mindenkinek számol…

7 kedvelés

Semmi gond, nem vagyunk egyformák.

Nem ellened szól, nem is rólad, de így ennek az egésznek pont a lényege veszik el, szerintem (mondjuk már az alap koncepció is hibás szerintem, mert hiányzik a szerencse faktor a nyereményjátékból).

5 kedvelés

Gratula Zolika! Szép gesztus!

3 kedvelés

Az igazság odaát van Istvánom. Valahol a koncepciós felvetéseddel egyetértek. Viszont mint “játék” nem állja meg a helyét.

4 kedvelés

Mindegy, jegelem magam, nem akarok ünneprontó lenni, bár már lehet késő, talán igaza van Zolinak, elég csak elfordulni ilyenkor és kész (ahogy ezt a magyarok teszik kb mindenben).

5 kedvelés

Istvánom ne emészd magad, iszom szavaid. Tudod mit, vegyünk valamit! Pörgessük fel az egeret és csapjunk az enterbe!:grin:

3 kedvelés

Én azt gondolom, ha már játék akkor kapja a második (ha a győztesnek a megérdemelt nyereményre nincs szüksége). Persze az adomány is szép gesztus, de így tényleg furán jön ki a szitu. :thinking:
Amúgy meg jó cucc…esetleg a boro-ja kell még bele és lett is egy nagyon frankó AIO.

4 kedvelés

Én meg azt gondolom, hogy megnyertem a játékot, és így rendelkeztem a nyereményemmel. Minden más reakciót szomorúnak tartok jelen topicban.
(Ha nyersz tombolán egy bálon egy 2 személyes utat, azt is felajánlhatod, odaadhatod a gyerekednek, eltépheted a szelvényt, stb.).

Mellesleg valóban meg kell mondjam, nem számítottam egy darab negatív megjegyzésre se azzal kapcsolatban, hogy hogyan döntöttem. Végtelen szomorú is vagyok, hiszen se nem csaltam, se nem vagyok csókos, nyertem valamit, amiről hoztam egy döntést. Nem gondolná át ezt normálisan mindenki, a kedvemért, mielőtt hozzászól valami ogrésat? Tényleg, egy büdös percig nem feltételeztem senkiről egy centiméter negatív hozzáállást sem. Naiv vagyok :disappointed_relieved:)

7 kedvelés

Illetve az ujjai gépeléskor. :rofl:
Kell találni a “problémára” köztes megoldást. :thinking: :saluting_face:

3 kedvelés

Tessék, lássék, mostanmajd ennyit se nem lesz itten , mint eddig. :confused:
Pedig hiányzik az Úr, legalábbis nekem. :saluting_face:

3 kedvelés

Nem naív vagy, hanem megbántódott. De figyi, van megoldás, hogy mindneki éhes maradjon: vedd át, fotózás, interjúk, dokumentumfilm, satöbbi, aztán felteszed apróba és amit kapsz érte azt felajánlod az oldal üzemeltetésére :grinning:

5 kedvelés

Én nem mondom, hogy nincs igazad abban, hogy megérdemelten nyerted és azt csinálsz vele amit Te a legjobbnak ítélsz.

3 kedvelés

Egyet kell értenem. Én nem regeltem a játékra és nem is fogok, de szeretném, ha olyan valaki nyerné meg a nyereményt (bármi legyen is az) aki esetleg nem teheti meg, hogy megveszi - mert biztos itt is van olyan, akinek hó végén 2x is meg kell gondolnia, hogy hogy jön ki a matek - és örömmel használná.

6 kedvelés

Nem csak neked.

5 kedvelés