VapeKvíz 2 Eredményhirdetés!

Sziasztok. :slight_smile:

Véget ért a második Vaperina VapeKvíz! :frowning:

Az első játéknapot 127 tagunk kísérte figyelemmel! Ez azért nem semmi! :heart_eyes:
Köszönjük, hogy velünk tartottatok, és figyelemmel kísértéttek a történéseket! :slight_smile:
Meg is van a 3 nyertesünk, akikkel hamarosan felvesszük a kapcsolatot itt a Vaperinán!

Fogadjátok gratulációnkat! Nagyok voltatok! :star_struck:
@Elek_Segits
@Zsolt
@Floreean

Kísérjétek figyelemmel a Vaperina eseményeit minden nap! Ugyan VapeKvíz nem lesz több, de még mi sem tudjuk miféle újdonsággal rukkolunk elő legközelebb! :smiley:

Legyen gőzben gazdag szép napotok! :blush:

7 kedvelés

Olyat lehet, hogy a helyes választ (csak azt) kiemelnétek? Így pl. nem tennénk magunkat közröhej tárgyává, ha mi vesztesek hülyeséget írtunk :wink:

1 kedvelés

Azért “vesztettél”, mert nem voltál jelen mindhárom napon. De a válaszaid szuperek! :heart_eyes: Itt nincs igazi vesztes! Mert nem minden esetben létezik 2 ugyanolyan válasz. Ami szerintem pont, hogy jó! Mert ki így csinálja, ki úgy… Amit leírtak a játékosok mindegyik helytálló. A Te okfejtésed meg aztán… :blush::wink: Szuper! Mindenki szuper! :heart:

Van egy kérdés gyűjteményem. Ezt még tavaly állítottuk össze pár vaper kollégával. :slightly_smiling_face: A kérdések abból a gyűjteményből származnak. És szerencsémre van még pár kvíz kérdés, amit majd valamilyen formában témába foglalok. :thinking:Azért nem jár majd semmi. :slightly_smiling_face:
Csak a teljesség igénye miatt teszem közzé. :blush:

Fenéket! Nem tavaly! Idén volt az már. :thinking:

Nos igen, aznap pont vape tali volt, és nem voltam jól sem. Utóbbibt erősítette a totális érdektelenség, amikor egyedül ülve ismét vártam a nem jövő embereket, pedig készültem rá egész nap.
Utólag válaszolni meg nem fért bele a szabályokba. Ez van.
Volt nyeremény? Nem is figyeltem.

Sajnálom :pensive:

A 3 tag 7*10ml aromát nyert.

1 kedvelés

Az mondjuk erősen jól jött volna, kifogytam, jelenleg még nem tudom mikor tudok majd szerezni aromát.

1 kedvelés

Írok egy üzenetet. :slightly_smiling_face: