Csiriózum - Június (ön)értékelés

Én… én meg sem szólaltam…:rofl:

10 kedvelés

neked elnézné :smiley:

4 kedvelés

Gratulálok a nyereményekhez :+1:!

5 kedvelés

A verseny célja az volt - legyél minél aktívabb. :slightly_smiling_face: Ez a netezési tevékenység, higy ki hol és mennyit “szörföl”, nem függ össze azzal, hogy ki mennyire rászoruló esetleg.

Ha az oldalt támogatom a nyereménnyel, egy kicsit mindenkit támogatok.

(Lehet nyitni egyébként olyan témát, kezdeményezést, amit felvetettél. Magánemberként is segít az ember, ha úgy van. Én is adtam már a 2 év alatt hardvert, levest, egyszer kérésre is, megyei.)

7 kedvelés

@Zoli76 gratulálok a versenyen elért 1 helyezésért!

Továbbá gratulálok mindenkinek, aki részt vett a versenyen, és segítette a többi vapert és vaperinát! Csak így tovább!

Egyébként igaza van mindenkinek, de főleg nekem! :grin:

Jöhet a II. forduló! :grin:

7 kedvelés

Gratulálok @Zoli76 :hugs:

6 kedvelés

Nem értem a nyafogókat…
Én is játszottam a játék kedvéért, és esélyem sem volt megnyerni.
De ha nyertem volna én is felajánlom, mert nincs rá szükségem.
Engem sem vet fel a pénz, én is számolgatok hó végén.
A felajánlás egy önzetlen gesztus akárcsak a játék megálmodói részéről a játék és a nyeremény.

6 kedvelés

Ha én megnyertem volna … :grinning:

… kipróbáltam volna, mivel még soha nem volt ilyen készülékem. Aztán ha tetszene, akkor használnám. Ha nem jönne be, akkor betenném a vitrinbe, emléknek, hogy a vaperinán ilyen is volt. :grinning:

És egyetértek @Szakiii -val is, hogy “A felajánlás egy önzetlen gesztus akárcsak a játék megálmodói részéről a játék és a nyeremény.”

De ahogy @Zolika mondta “Nem a nyereményért vagyok itt hanem azért hogy segítsek mint jópáran :smiling_face:

Na meg azért, hogy tanuljak, és ha elakadok, tudjak kihez fordulni segítségért, és ha másnak van szüksége rá segítsek ha tudok! :blush:

7 kedvelés

Pedig csak visszafogtam magam :smiling_face:

9 kedvelés

Már vártam a hozzászólásod! :rofl::rofl::rofl:
Jún. 26-a óta nem igen voltál aktív! :rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Ezt meg nem kell bemutatnod, vagyunk páran hasonlóan…a látszat csalhat, a helyzetek változnak, valami becseszik ha jell ha nem, nem ragozom…
Mindegy, most is azt mondom, a nap végefelé, hogy a problémázást ebben az esetben indokolatlannak és éretlennek gondolom. Nyertem, döntöttem.
Más típusú játékon, vagy ha kevésbé fogok ráérni, akkor meg nyer majd más. (Úszóversenyre pl. nem véletlenül nem nevezek…se Miss Szolnok). Nem azért regisztráltam 2.5 éve, hogy kaszáljak​:slightly_smiling_face: de ez egy elég jó közösség és inkább itt lógok, mint kistestvérén, a fészbúkon.

7 kedvelés

Miss Szolnok? Azért egy bikinis képet tolhatnál magadról, simán lehet, hogy csak önbizalomhiányos vagy :rofl:

9 kedvelés

Tessék, a bikinis kép :roll_eyes:/verz

8 kedvelés

2000 Light Years Away Video GIF by Green Day

4 kedvelés

Gratulálok !
Ispy nem bántásból írta amit írt…Hajrá!

4 kedvelés

Sziasztok :wave:

Hát mit ne mondjak sokat gondolkoztunk :smile: @Zoli76 ha valóban így döntöttél akkor természetesen tiszteletben tartjuk és (megy a bazárba) nagyon szépen köszönjük a közösség nevében is. :hugs: Erre aztán nem számítottunk. Az igazság az, hogy az összes felet, minden véleményt erről megértünk és egyébként mi is ezen álláspontok között vergődtünk. Egyrészről Zoli a játékszabályoknak teljes mértékben eleget téve és minden szempontból megérdemelten nyerte meg a júniusi versenyt, efelől nem is lehet kétség. Tehát a nyeremény már az övé csak (még) fizikailag nem birtokolja, viszont a döntési lehetősége megvan felette. Másrészről viszont azt is megértjük és teljesen jogos, hogy magára a játékra ez, hogy hathat. De mi ezt úgy gondoljuk, hogy ez csak egy egyszeri eset és nem lesz hatással a további játékokra. :slightly_smiling_face: De, hogy ez biztos legyen és erre ráerősítsünk, hoztunk néhány új, illetve kimaradt szabályt a Csiriózumra. Ez az én saram, sajnos nem voltam eléggé alapos (még lehet most is van hiány, dehát majd kiegészítjük…).


Végezetül, annyit szeretnénk még, hogy nagyon szépen köszönjük mégegyszer Zolinak a felajánlást és természetesen mindenkinek a részvételt. :heart: Ha érdekel a Lost Vape Centaurus B60 AIO és a longfill akkor holnap estefelé érdemes lesz figyelned a Vaperina bazárt…mint mindig most is a leggyorsabb viszi. :slightly_smiling_face:


Erre témára beállítok egy időzítőt a lezárásra. Úgy gondolom, hogy rengeteg véleményt és látásmódot olvashattunk, megismerhettünk és az igazság az, hogy egyik sem rosszabb vagy jobb, mint a másik, csak más-más nézőpontot tükröz… Köszönjük :slightly_smiling_face: :vaperina:

15 kedvelés

Jelentkezzenek akik nem engedhetik meg maguknak, de szeretnének birtokolni, egy ilyet. Zoli mikulásruhában közjegyző előtt kisorsolná a győztest, és mindenki boldog lenne. Mondjuk aki nem nyert, az lehet nem annyira, de a győztes öröme kompenzálná az esetleges pozitív érzelmek hiányát. :wink:

7 kedvelés

mindenképpen érdekesebb lett volna​:+1:…jeleznék akik bekerülnének a kalapba (anyagi helyzettől függetlenül) és bízni benne, hogy őt kihúzza ki Zoli…nem pedig mást és főleg nem egy nyulat :grin:

5 kedvelés

É most az oldalt én Kingát, Donátot akarom segíteni ezzel. Így kicsit mindenkit. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Ha jótékonysági sorsolás lesz, az annak is fog indulni, és olyasmi lesz.

3 kedvelés