VapeKvíz eredményhirdetés

Sziasztok Fórumozók!

Köszönjük szépen megtisztelő figyelmetek a héten történt játékunk során!

A VapeKvíz játék pénteken véget ért. Az utolsó válaszokat szombat délután 18:00 óráig lehetett leadni.

Nem kívánok okítani senkit a helyes válaszokkal. Ennek csupán az az oka, hogy a maga szemszögéből mindenkinek igaza volt. Mindenki jó választ adott a maga tapasztalatai alapján. Ugyanis ahány ház, annyi szokás! Egy dolog valamiről tudomást szerezni és megtanulni, de egy másik dolog a saját szokásaink alapján elsajátítani azt.

Ennek a játéknak a legfőbb célja a közösségépítés volt. Ezúton szeretnénk megköszönni azoknak akik a játék miatt csatlakoztak. Reméljük örömötöket lelitek a fórumban. Üdvözlünk minden újonnan érkezőt!

Mindenkinek köszönjük a részvételt! Azoknak is szeretnénk köszönetet mondani akik kívülről figyelték az eseményeket. Közel 80 tagunk kísérte figyelemmel a játékot! Ez igeeeen!

A győztesek pedig :
@Elek_Segits
@tasnadiattila
@Ferenc_Pete

Nagyon szépen köszönjük az aktív részvételt. Szuperek voltatok!
Hamarosan felvesszük veletek a kapcsolatot!

5 kedvelés

Gratulálok mindenkinek!
Ismét sok okosságot és újdonságot olvastam :slight_smile:
Egyszer én is talán ennyire belejövök, addig is van még mit tanulnom :wink:

3 kedvelés

Köszönöm a lehetőséget.Végre, egyszer én is nyertem. Gratula minden résztvevőnek.

2 kedvelés

Sziasztok!
Köszönöm a lehetőséget ! Mindazt hogy tagja lehetek a közösségnek , valamint hogy részt vehettem a játékban! Ezúton Gratula mindenkinek! Az már csak hab a tortán, hogy elértem valamit! Megtisztelő ! És Nagy Gratula Kingának és Donátnak hogy üzemeltetik az oldalt! Rengeteget segít! Köszi! További Szép Estét!

3 kedvelés

Sziasztok!
Köszönöm a lehetőséget. Sokat tanultam belőle.
Gratulálok a profi munkához!
Szép Estét!

2 kedvelés