Csili-vili kijelző étvágya

Köszönöm szépen @Kabak ! :kissing_heart: Nagyon szuper, precíz írás lett! :slightly_smiling_face:

Az Avangernél én nem hajtottam végre méréseket, csak képen nagyon tetszett, ezért rendeltem meg, és számomra óriási csalódás volt. Annak viszont nagyon örülök, hogy számodra nem! Használd egészséggel! :slightly_smiling_face:

Engem az nagyon zavart, hogy akku kezelésben egy hasonló módon használt másik mod sokkal tovább bírta ugyanazon akkukkal, még nagyobb teljesítményen is. :disappointed: Amikor a sajatomat vettem, még nagyon kezdő voltam, szerintem ennek is köszönhető, hogy nem szerettem.
Ami engem nagyon zavart benne az akku kezelésen kívül, az a folyamatos állítás volt. Ahogy akkut cseréltem, menübe be, és ki kellett kapcsolni a számomra felesleges, de szerinte létfontosságú funkciókat, Pl gomb világítás. :slightly_smiling_face:

A következő modjaim ennek megfelelően már kis kijelző és “csicsa” nélküli módok közül kerültek ki, és azóta is ezt a vonalat részesítem előnyben.

Természetesen ahányan, annyi félék vagyunk! Ha neked tetszik, akkor az engem boldoggá tesz, és szívből kívánom, hogy nagy megelégedéssel, örömmel, és egészséggel használd még sok-sok éven keresztül! :slightly_smiling_face::kissing_heart:

A cikkért külön hálás vagyok Neked! :slightly_smiling_face::heart:

6 kedvelés