Mod kibeszélő

Hosszú távú véleményt még nem tudok mondani, egy grushoz, vagy cold steelhez tudom hasonlítani csak, illetve 2 akkusokhoz. A grusnál, és a cold steelnél is könnyebb, és nekem jobban is tetszik. Fogásra nagyon jó, és kézre áll. Ha láttad a videiómat a Grusról, annál elmondtam, hogy számomra nem ergonomikus. Az Aegis Max viszont igen. Nagyon kézre áll, és könnyű, a másik kettőhöz képest.

3 kedvelés

Még nem láttam. Amit megnézek azt lájkolom.
Nem volt időm megnézni, hogy mi a különbség a Solo és a Max között.
Aztán eldöntöm.

1 kedvelés

Köszi a tippet. Ha már úgyis outdoor az összes ruhám, cipőm, használati tárgyam, akkor legyen egy modom is.

1 kedvelés

Hehehe ezzel a “mániával” sem vagy egyedül. :grinning:

2 kedvelés

Mánia akkor lett belőle, amikor a cuccaim - szerintem - indokolatlanul hamar tönkremennek.
Kellett először egy rendes öv. Oké. Legyen taktikai. Aztán nadrág. Legyen vadásznadrág vagy katonai. Az lett. Póló? Csak fekete katonai.
Betört az órám üvege. Jó van. Legyen G-shock. De mindenkinek az van. Így lett Suunto. Szóval a munkám meg az élet vitt rá vagy 10 - 15 éve. Én ezeket a cuccokat szeretem. Beváltak, működnek. Nekem ennyi elég is a boldogsághoz.

2 kedvelés

Köszönöm.

Utána néztem, a Solo egy 18650-el megy, a Max egy 21700 vagy 18650-el. A gombok mások a kettőn, méretbeli különbség is van (az akkuk miatt is), anyag használatra viszont nekem úgy tűnt, ugyanolyanok. :slight_smile:

2 kedvelés

Azt tudtam, hogy több akksival használható. Bár szerintem ahhoz a max 16 watthoz amit használok elég a 18650 is.

2 kedvelés

Ahhoz bőséggel! :slight_smile: Én átlag 30-35 watton mozgok, arra nekem a Max jobb. :slight_smile: Meg a gombjai jobban tetszettek, mint a Solonak. :slight_smile: Ez már persze teljes mértékben szubjektív. :slight_smile:

2 kedvelés

Nem tervezek feljebb lépni. :slightly_smiling_face: Az 1.6, 1.8 ohmos mtl porlasztók pedig beérik ennyivel.
Ugyan eléggé kezdő vagyok, de én feleslegesnek tartok megvenni egy 200wattos “reaktort”. Igazából egy 100 wattosat is. Úgysem fogom kihasználni. Nekem az Oxva a saját 1.2 - es porlasztójával elmegy két napot egy LG “csoki” akksival. A kipróbált Nautilus gt tank kb fele annyi liqvidet használt el 1.8 - as porlasztóval mint az Oxva podfeje ugyanolyan használattal. (a gőz finomságába és az ízének a harmóniájába bele se menjünk) Szóval nem tartom kizártnak, hogy ha meg lesz(nek) a tankom(jaim) nem fog tudni akár 2.5 esetleg 3 napot. Az meg nekem elég.

3 kedvelés

Pont a mai liveon volt szó a 2 akkus modokról, és a @Vaperina_Kinga is elmondta, miért használ ő is 2 akkus modot mtl-re. :slight_smile:

3 kedvelés

Még lenne egy mod amin még gondolkodok. Az Eleaf Pico S 21700. Mit szóltok hozzá?

1 kedvelés

Nekem még nem volt, de a Pico sorozatról jókat olvastam. :slight_smile:

Köszönöm. Igazából én tc huzalokat nem használlok. Magyarul watt módra kell. 13-14 wattos használatra a 75-ös is elég lenne, de 24-es tankjaim vannak.

Saját tapasztalatom nincs róla, a kezemben már volt ugyan, de ennyi. A tulajdonos rajongásig szereti a megbízhatósága és a minimalizmusa miatt. Szettben vette, a dobozban talált akkumulátor olyan extra volt, amivel le is kötelezték egy életre :wink:

1 kedvelés