Ambition mods converter

Nem lehet mindig csak eladni. :thinking: :sweat_smile: :rofl:

15 kedvelés

nem látni a képet​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

szép szép mostmár látni lehet be kelett töltenem az oldalt​:wink:

3 kedvelés

Nekem is megerkezett!!!
Nem szomjasan csak a csomod megoldast sikerult osszerakni.
Szomjasan rajottem a boxmod csavarok funkciojara is + hogyan kell osszeilleszteni az alappal.
Nem volt occo, de megerte. :slight_smile:

@Ispy az ott egy kyfun a converter mod-on?

2 kedvelés

Nem, nem, bp mods pioneer.

1 kedvelés

bocsanat a tudatlansagomert :blush:

1 kedvelés

@Ispy egy kerdes, mert nekem nagyon feltuno. Mintha ez a mod kevesebb delejjel beerne. Ugy ertem a MOD 101 pro kb 2x olyan gyorsan huzza le az akksit mint ez. ugyanazon a teljesitmenyen hasznalom mindkettot es kb ugyanannyi ideig - ertsd vagy ez megy 10 percig vagy a masik es folytonos a csere, de legalabbis nem 2:1 vannak hasznalva - az akksik ugyanazon BASEN 3100mAh. Neked van ilyen tapasztalatod mas modjaidhoz hasonlitva?

2 kedvelés

Nem nagyon figyeltem meg, de nekem most 4 új akksim van, meg 3 régi, és ezeket összevissza használom, nehéz megmondani, mert a 3 éves akksik, azért már nem a legfrissebbek. De igen, simán lehet ilyen különbség, nekem annó a kroma r mintha gyorsabban fogyasztott volna, de még ez sem biztos.

Ráadásul most 6 modot használok felváltva, így meg aztán tényleg nem tudok semmiről semmit, hogy mi merre. :smile:

2 kedvelés

Koszi!
Hmm, 6 csajod van egyszerre? o.O Ohh bocs, ugy ertettem 6 mod :blush:

2 kedvelés

Hat csaj? Egy van csak, de néha az is egyel több, mint kéne. :smile: :rofl:

3 kedvelés

Esku probltam megallni h ne valaszoljak erre, igy eselyt adva h a parod nem veszi eszre… nem ment, gyenge vagyok, bocsi :S Ha tartani kell a hatat, es miattam kerlekszolj,tudom h miattam van szal vallalom :wink: Na azert bevallalom, full bicepsz haver megoldja - majd csak kisegit valaki :wink: :smiley:

1 kedvelés

Kérdésem egy jópár hét használat után ,vettél észre valamit amivel nem vagy megelégedve ?Elegge kopásállónak néz ki,tényleg az?Wattokat tizedes lépcsőben lehet állítani ?Azon gondolkodám ,ha a franciák megint küldenek kuponkódot akkor ezt meg lehetne csípni kb 55€-ert ingyenpostával…:rofl:

1 kedvelés

Nos, kb 1 hetet használtam, azóta mindig más kerül a kezembe, a legnehezebb módom és egyben a legkisebb is, kopás nyilván nincs még. Csak 0.5 wattonként lehet állítani.

2 kedvelés

Koszi a visszajelzést !Ah a francba!A súly nálam egyáltalán nem zavaró ,egy van a hosszú sétákra ami olyan golyóstoll feeling a zsebben,amúgy meg inkább az olyanokat preferálom amiben van anyag.De a watt szabályozás …:frowning:Inkább akkor elengedem.Nekem van ilyen watt fetishem​:laughing:Néha ilyen extra .2-.3-nál megjön a szuper íz ,extra fél wattnál meg már meleg a gőz .

1 kedvelés

Igen, nem is értem hogyan lehet ekkorra bakit csinálni, engem spec nem zavar.

1 kedvelés