Cigiről való áttérés, hogyan?

Jól értem, az a kérdés, hogy baj-e, hogy fejenként csak 6ml liquid fogy naponta? :thinking:
De most esett le, hogy lehet te ezt sokallod​:slightly_smiling_face:
Nekem pl napi 15-16ml 3mg-s liquid fogy (és meg aromát sem használok) :rofl:

6 kedvelés

Szia!! Betudható mindkettőnek!! Attól is függ előtte milyen erősségűt szívtál és mennyit. Nyilván a finom íz is csábító!! Én egyedül 10mg/ml erősségűből elszívok ennyit! Mtl-ben!

6 kedvelés

Szerintem sokalja, kettőjüknek!! Gondolom!

5 kedvelés

Igen, így 3. nekifutásra ébredés után leesett… csak számomra annyira kevés az a mennyiség, hogy az agyamnak valószínűtlen volt ez a feltevés :rofl:

6 kedvelés

Tudtommal az Iqos hoz képest kevés ez a nikotin!

4 kedvelés

Besaccolnám a 9-12 mg szükségességét.

5 kedvelés

Igen kb arra gondoltam!!

5 kedvelés

Üdvözlök mindekit!

Sajnálom hogyha kicsit érthetetlenül írtam :thinking::blush:

Igen sokaltam mivel meg csak kezdők vagyunk soknak tartottam de ahogy olvasom a hozzászólást ez nem annyira sok :grin:

Következő keverésnél ki próbálom a 9mg/ml

6 kedvelés

Elvileg ha 3x-osára növeled a nic dózist (9mg/ml) akkor napi 2ml-rel elleszel.
Anno (13éve) napi 2ml nálam a 24mg/ml dózisból fogyott. Aztán ahogy csökkentettem az erősséget úgy nőtt a napi liquid bevitel. A szervezetem akkor is és most is ugyanúgy kéri a napi 45-50mg nicotint…nem könnyű becsapni :smiley:

7 kedvelés

Szervusz !

Nekem meg a Páromnak is egyik napról a másikra letettük az analógot. Egy hét múlva rágyújtottunk próbából, kb. egyharmadát tudtam elszívni, mindent éreztem benne ami rossz, megfogadtam soha többé nem gyújtok rá. Azóta nem dohányzunk. :wink: :innocent:
További szép napot mindenkinek !

7 kedvelés

Amint találsz olyan liquidet amit nem akarsz letenni mert annyira finom kitapasztalod milyen nic erösség kell neked akkor a 2ml simán felmehet 10-15 ml.-re is. Persze ez függ hogy Dl vagy mtl felhasználó vagy milyen tankot használsz stb.stb.

5 kedvelés