Cigabuy rendelés

De elvileg a Vámot a feladó kifizette, van is azonosítom hozzá, amit elküldtem a postának a feladás és fizetési igazolással egybe.
De akkor kitöltöm.

Köszi :slight_smile:

Első találat

https://www.google.com/search?q=posta+import+vámkezelési+megbízás+magánszemély&oq=posta+import+vámkezelési+megbízás+magánszemély&aqs=chrome..69i57.16591j0j7&client=ms-android-samsung-ss&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8&chrome_dse_attribution=1

1 kedvelés

Szerintem a posta leszarja, más is van, aki ezzel szív, meg fognak sarcolni, mert nem IOSS-en ment a biznisz, utólag meg leszarják, de ne így legyen.

1 kedvelés

Öröm, boldogság, csokiszirom, majd, ha már a kezemben lesz.

Ugyan kellett vámot fizetnem, de már az sem érdekel, csak kapjam meg.
Ha végre megérkezik, teszek fel róla képet.

8 kedvelés

Szia,

Küld el a számlát a cigabuy-nak. Nekem jóváírtak a webshopban, le tudom majd vásárolni a plusz költségeket. Igaz 60 nap múlva aktiválódik csak az összeg.

4 kedvelés

Szia András,

Köszi, de nem hiszem hogy fogok még tőlük rendelni.Inkább fizetek többet, de Eun belülrőlről rendelek csak. Nem egy hatalmas összeg a vám, amit fizettem,de ez a hercehurca idegtépő.

6 kedvelés

Szia András,

Kifizettem, mert nem egész 2000 forintról volt szó. Letojom, csak már kapjam meg, amit aug 28-án megrendeltem és elvileg 9-13 nap a szállítási idő.

5 kedvelés

Sziasztok !ha vigasztal ,én szeptember 25.-én rendeltem és még nem kaptam meg ,de már elvileg …Németországban van .
Egy másikat szept.3. rendelést szept .15.-én
megkaptam .
Fura egy szállítasuk van de most akciós az Asmodus Colossal ,és ugye hát …szép​:blush:

6 kedvelés

Szia! Sajnos az történ amit korábban megjósoltam. Tudom nem vigasz, de én is felültem a cigabuyos hajóra. Halkan jegyzem meg, de kerüld az online befizetést (ha még nem késő). Várd meg míg a zöld ruhás kisember kihozza csomagot és neki gombold le az összeget. Én elkövettem azt a hibát, hogy kifizettem online, majd kiszállításkor a postásnak is. Persze az is lehet, hogy a királyi posta csak engem tisztelt meg. (Mostanában egyébként sem vagyunk haverok a postával. Rövid időn belül kétszer tettek keresztbe.)

4 kedvelés

Ne is mond, a múltkor megrendeltem, nem volt mégse, most erre megint jött a cb hírlevél, colossal szett…megfogadtam, hogy nem veszek ettől a nyomi bandától semmit, de nem tudtam megállni, ez van, hangember vagyok. :grin:

4 kedvelés

Igyekezni fogok igérem​:grin:
Csak jönne már ,régóta nézegetem őt is :grin:na de 12 dollárért :stuck_out_tongue_winking_eye:ajándék :grin:

2 kedvelés

Fekete ?:blush:volt fehérben isssssss​:joy::joy::joy::joy:

3 kedvelés

Ez most szürke.

2 kedvelés

Én sem tudtam ellenállni neki ,jókat olvastam róla de majd kiderül meddig bírja nálam 1 csoki akkuval :blush:

1 kedvelés

Hát én már az átkoknál cifrábbakat is szórtam rájuk :joy:, de nálam valahogy jött be. Engem valamiért nem szeretnek…mondjuk ezt már jeleztem irányukba és persze a jókívánságaimat is. :grinning:

2 kedvelés

Hát én erre nagy összeget nem tennék fel. Ez már a határozat amit kaptam tőlük. Bár írtam még nekik, hogy mit csináljanak a határozatukkal (idegállapotomhoz képest irodalmi stílusban), de nem hinném hogy lelkükre veszik baráti tanácsaim. Kedvencem a sablonszöveg utolsó mondata. Na azt biztosan elnyerték tőlem…

3 kedvelés

Amint jött az email kifizettem :confused:

2 kedvelés

Sziasztok!
Ajánlom figyelmetekbe az olvasgatását!
Mindent megtudhatok az Alival kapcsolatban és a postai herce-hurcákról, meg a Kínából rendelés szövevényeiről, jogszabályokról! :grinning:

9 kedvelés

Én naiv, azt hittem, h végre megkapom amit rendeltem. Erre ma jön az email, h csomagot adtak fel nekem, feladó a Nemzetközi Posta Kicserélő Központ, árufizetésb 2900 ft.

Mi a faxomat kell még fizetnem?

Írtam nekik, h mit akarnak még, hisz duplán már megfizettem az áfát.

Rendeléskor kifizettem közel 9000 ft-ot áfástól, szállításostól.
Alapból 2-3 hetet őrizték a csomagom, és ha mozdul valamit az ügy, fizetnem kell.

Lassan ott tartok, h nem kell a mod, adják vissza a pénzem és szétválnak útjaink.

Ma hozta a postás, átvettem.




15 kedvelés